Realizacja zamówienia: 2 miesięcy
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: Alchemy

Jeżeli zaczynasz odczuwać dyskomfort, będąc całe życie w roli szarej myszki, a Twoja nieśmiałość mocno wpływa na Twoje relacje z mężczyznami, trafiłaś na produkt, który błyskawicznie rozwiąże Twoje problemy!

Alchemy 5 ml to feromony dla kobiet, które cechuje bardzo duże stężenie, a co za tym idzie - efektywność działania. Utrzymują się na skórze naprawdę długo, a poręczny i niewielki rozmiar opakowania sprawia, że możesz mieć je przy sobie praktycznie zawsze! Dzięki temu możesz skorzystać z nich w dołownie każdej sytuacji i cieszyć się widokiem mężczyzn szalejących na Twoim punkcie. Tym bardziej, że są znacznie tańsze niż wiele produktów o słabszym i mniej skutecznym działaniu.

Nieistotne czy szukasz chwilowej przygody, czy prawdziwej miłości. Nieważne czy chcesz zrobić pierwsze wrażenie na rozmowie o pracę lub castingu. Teraz, z Alchemy, każde wrażenie będzie dobre, nie tylko to pierwsze.

Feromony to substancje, które mają za zadanie przyciągnąć w Twoim kierunku przedstawicieli płci przeciwnej. Jest to naturalna reakcja, a z naturą ciężko wygrać. Mężczyźni podświadomie padną przed Tobą na kolana. Jeszcze nigdy nie byłaś tak swobodna podczas flirtowania z facetami. Flirtowania, podczas którego to Ty decydujesz co i jak.

Teraz możesz podkreślić swoje piękno i mieć pewność, że żaden z mężczyn nawet nie pomyśli o działaniu jakichkolwiek feromonów. Nikt nigdy o niczym się nie dowie, a Ty za tak niewielką cenę możesz znacznie poprawić swoje kontakty z innymi ludźmi.

Sposób użycia - aplikujesz feromony w następujących miejscach:
- dekolt
- szyja
- zgięcia łokciowe
- nadgarstki
- skóra za uszami

Skład: glycol, glycerin, 0,012% Androstenol, 0,005% Copulins
Pojemność: 5 ml
Stężenie: 0.15 mg/ml

Napisz opinię
2016-03-09 09:26:14 - Anita

Sklep rzetelnie wywiązuje się z zamówień. Tym razem zdecydowałam się na zakup perfum z feromonami. Od dawna zastanawiałam się, czy to działa. Wstępna obserwacja potwierdza.

2016-07-16 03:20:05 - karo

Za samą cenę należy się plus, zapach troszkę "męski", ale fajnie się używa dzięki kuleczce zamiast aplikatora. Pozytywnie działają i wszystko w temacie.

2017-01-30 16:46:04 - Kasja

Do wypróbowania dla każdej kobiety czy dziewczyny, której brakuje pewności siebie. Nie ma co unikać tego, co może poprawić zadowolenie z życia.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...