Wczytuję dane...

Kulki gejszy Vibe Therapy

Wyniki wyszukiwania:

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Warto się otworzyć na różnego rodzaju gadżety erotyczne. Z ich pomocą można wprowadzić nieco świeżości do swojego życia seksualnego, odkryć nowy rodzaj rozkoszy i zaskoczyć partnera. A nawet zadbać o swoje zdrowie! Tak właśnie wygląda sytuacja w przypadku kulek gejszy. Gadżet pozwala na ćwiczenie mięśni Kegla (dolnych mięśni miednicy), co przekłada się na bardziej satysfakcjonujące stosunki. Ponadto, wyćwiczone mięśnie Kegla zapobiegają nieprzyjemnym kobiecym dolegliwościom, takim jak np. nietrzymanie moczu.

 

Kulki gejszy Vibe Therapy są doskonałym wyborem dla osób, które chcą rozpocząć (lub kontynuować) swoją przygodę z tym rodzajem akcesoriów erotycznych. Producent dba o zadowolenie i satysfakcję swoich klientów - dowodem na to jest już siedmiocyfrowa liczba zadowolonych użytkowniczek! Kulki gejszy Vibe Therapy są wykonane z wysokiej jakości silikonu, używanego również w medycynie. Dzięki temu, że wykonano je z hipoalergicznego materiału, są całkowicie bezpieczne i przyjazne dla skóry. Kulki gejszy Vibe Therapy łatwo utrzymać w czystości - wystarczy ciepła woda z dodatkiem mydła. Silikon, z którego zostały wykonane stosunkowo długo trzyma ciepło, przez co ich użytkowanie jest niezwykle komfortowe i przyjemne.

 

Kulki gejszy Vibe Therapy mają ergonomiczny kształt, klasyczny, elegancki design i zdolność do wibrowania wewnątrz kobiecego ciała podczas zmieniania pozycji przez użytkowniczkę. Wszystko to sprawia, że są jednymi z najpopularniejszych kulek gejszy dostępnych na rynku. Kulki gejszy Vibe Therapy dostępne są w różnych rozmiarach, kształtach i kolorach. Bez względu na model, są to zawsze produkty najwyższej jakości spełniające wymagania klientek. Z pomocą kulek tej marki, każda kobieta może wzmocnić mięśnie Kegla. Dodatkowo, gadżet można wykorzystać do zabaw z partnerem. Gra wstępna z kulkami w środku, może być niezwykle przyjemnym i zmysłowym doznaniem. Odważ się i spróbuj używać tego gadżetu, zarówno samodzielnie, jak i podczas zabaw z partnerem. Nowe bodźce z pewnością podniosą temperaturę w Twoim życiu erotycznym. 

W naszym sklepie czeka na Ciebie niska cena. Posiadamy kulki gejszy następujących marek:
Kulki gejszy Ave
Kulki gejszy Fifty Shades Of Grey
Kulki gejszy Fun Factory
Kulki gejszy Marc Dorcel
Kulki gejszy Je Joue
Kulki gejszy Joydivision
Kulki gejszy Lelo
Kulki gejszy Nomi Tang
Kulki gejszy Odeco

Kuki gejszy Ovo
Kulki gejszy Rianne S.
Kulki gejszy Rocks-Off
Kulki gejszy Vibe Therapy

Kulki gejszy We-vibe