Wczytuję dane...

Kulki gejszy Rocks-Off

Wyniki wyszukiwania:

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Kulki gejszy to zazwyczaj jedna lub dwie kulki z obciążnikiem, które połączone są ze sobą sznureczkiem. Przedmiot ten służy kobietom do ćwiczeń mięśni pochwy, tzw. mięśni Kegla oraz dna miednicy. Jest to bardzo istotne w funkcjonowaniu narządów rodnych kobiety i zaowocuje w przyszłości, ponieważ mięśnie te odgrywają bardzo dużą rolę przy trzymaniu moczu. Co więcej kulki gejszy wzmacniają doznania seksualne. W sklepach, które oferują gadżety erotyczne, znajdziemy szeroką gamę kulek. Różnią się one kolorami, kształtami, wielkościami a także materiałami. Prawidłowe dobranie kulek do potrzeb kobiety zagwarantuje jej intensywne doznania seksualne. 

 

Rocks-Off jest jednym z głównych producentów gadżetów erotycznych na skalę europejską i globalną. Przedmioty tej firmy cenione są za elegancję, trwałość wykonania i funkcjonalność. Dwa najbardziej znane modele kulek gejszy tej marki to Rocks-Off Golden Balls oraz Rocks-Off Love in Chains Black.

Kulki gejszy - Rocks-Off Golden Balls to kulki o złotym kolorze uzupełnione o różowy sznureczek, który ułatwia wyjmowanie. Są obciążone w środku. Ich zadaniem jest pobudzenie waginy od wewnętrznej strony i stymulacja ciała, dzięki czemu kobieta odczuwa niezapomnianą i zmysłową pieszczotę i penetrację. Z każdym ruchem ciała kulki sprawiają, że doznania są jeszcze głębsze.

 

 Kulki gejszy - Rocks-Off Love in Chains Black to czarne kulki wykonane ze stali, połączone silikonowym łańcuchem. Stalowe kulki można schłodzić przed penetracją i wtedy doznania będą jeszcze intensywniejsze. Każdy ruch ciała wywołuje działanie kulek, które pieszczą kobietę od środka i doprowadzają ją na skraj orgazmu. 

 

Oprócz powodowania ogromnej przyjemności kulki noszone są w celu mobilizacji mięśni kegla do ćwiczeń. Ćwiczenia te sprawią również, że kobieta z jeszcze większą przyjemnością będzie odczuwała stosunek z partnerem. Największą zaletą kulek jest to, że możemy je nosić kiedy chcemy i gdzie chcemy. Wykonując czynności w domu, wychodząc na spacer czy zakupy - przez ten cały czas możemy odczuwać niezapomnianą przyjemność. Kulki gejszy Rocks-Off dają nam to wszystko bez wychodzenia z domu. Co ważne są wykonane ze stali, dzięki czemu jeszcze intensywniej czujemy każdy ich ruch. Oba modele mają coś w sobie, oba mają nietypowy wygląd - jedne są delikatne i subtelne, a drugie groźne i pociągające. Aż ciało drży na samą myśl o ich noszeniu.