Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: Svakom

SVAKOM - CONNEXION SERIES ALEX NEO 2 INTERAKTYWNY MASTURBATOR DO PCHANIA


Gotowy ponownie zadowolić. Alex Neo 2 bierze wszystko, co kochałeś w oryginale, i dodaje wszystko, czego pragnąłeś. Dzięki potężnym trybom pchnięć, interaktywnym możliwościom, kontroli aplikacji i nie tylko – Alex Neo 2 to masturbator, którego po prostu musisz wypróbować.

MOŻLIWOŚCI INTERAKTYWNE
Przenieś swoje pragnienia na wyższy poziom dzięki wspaniałym funkcjom interaktywnym Alexa Neo 2. Synchronizuj się z ulubionymi treściami 2D, łącz się z platformami internetowymi lub przekaż kontrolę bez względu na to, gdzie na świecie się znajdujesz.


7 TRYBÓW NAPĘDU
Zachowaj dobre samopoczucie dzięki 7 wyjątkowym trybom do wyboru. Wykorzystując mocny silnik Alexa Neo 2, wybierz jeden z 7 różnych trybów ciągu i przygotuj się na imponujące wykończenie.


ŁATWY W OBSŁUDZE
Trzymaj się mocno i pozwól, aby Alex Neo 2 dobrze się bawił. Nowy i ulepszony korpus umożliwia łatwiejszą obsługę dzięki bardziej zwartej konstrukcji; idealne na te dłuższe sesje.


PROFESJONALNE WYKONANIE Miej kontrolę w swoich rękach dzięki odpinanemu teksturowanemu rękawowi
Alexa Neo 2 - wykonanemu z ultra miękkiego materiału TPE. Posprzątaj ładnie i szybko lub przejmij kontrolę na swój własny sposób dzięki ręcznej stymulacji.

Masturbator

  • kolor: 

    czarny