Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: dream toys

Dream Toys Real Love Dildo 7 Inch Flesh – sztuczny penis z przyssawką (cielisty)

 

Nudzą Cię standardowe gadżety erotyczne i szukasz czegoś nowego? Dream Toys Real Love Dildo 7 Inch Flesh – sztuczny penis z przyssawką (cielisty) – to produkt stworzony dla Ciebie. Dzięki niemu osiągniesz przyjemność, jakiej wcześniej nie miałaś okazji doświadczyć – kup ten niezwykły gadżet w naszym sklepie internetowym w atrakcyjnej cenie i sprawdź sama, jakie doznania może Ci zapewnić.

 

Sztuczny penis z przyssawką od Dream Toys do złudzenia przypomina prawdziwe męskie przyrodzenie, a użytkowniczki w swoich opiniach zaznaczają, że odczucia podczas używana go również bardzo przypominają te podczas współżycia z partnerem. Wszystko za sprawą wysokiej klasy silikonu, z którego został wykonany ten wyjątkowy sztuczny członek. Gadżet składa się z prącia z jądrami, które pokryte są żyłkami i w dotyku przypominają prawdziwego penisa. W podstawie znajduje się natomiast przyssawka, która umożliwia umieszczenie zabawki na dowolnej płaskiej powierzchni i używanie go bez potrzeby trzymania go w dłoni. Środek dildo wypełniony został opatentowany materiałem Silexpan, który odpowiedzialny jest za utrzymanie gęstości i elastyczności całej zabawki erotycznej. Dodatkową cechą tego sztucznego penisa jest to, że ma on właściwości termoaktywne i po podgrzaniu staje się bardziej miękki, natomiast po schłodzeniu – twardszy.

 

Ze względu na to, że gadżet został wykonany z silikonu, należy stosować go wyłącznie z użyciem lubrykantów na bazie wody. Przed użyciem i po nim należy dokładnie umyć go w wodzie z mydłem lub z dodatkiem specjalnego środka przeznaczonego do zabawek erotycznych.

 

PARAMETRY TECHNICZNE:

Materiał wykonania: silikon i Silexpan

Wymiary: średnica 3 cm, długość 17,7 cm

Właściwości termoreaktywne

Przyssawka w podstawie

DILDO

 • Długość całkowita (w cm): 

  19

 • Kolor: 

  cielisty

 • Materiał: 

  silikon

 • Średnica (w cm): 

  3,6