Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: LaCroy Chemicals

Nowa odsłona niesamowitego preparatu - jeszcze bardziej skuteczna i innowacyjna. Poznaj BTB Supreme!

 

BTB Supreme jest silnym koncentratem feromonów. Trzecia generacja produktu wyróżnia się jeszcze większą skutecznością, a jednocześnie wydajnością. Jest to związane z wyższą zawartością feromonów oraz substancji aktywnych, które mogą wpłynąć na Twoje postrzeganie siebie, a także to, w jaki sposób odbiera Cię otoczenie. Preparat pomoże Ci zwiększyć pewność siebie i przyciągnąć potencjalne partnerki! 

 

Czym różnią się feromony BTB Supreme od poprzedniej wersji?

 

Mimo tej samej pojemności, co wersje poprzednie, BTB Supreme wyróżnia się jeszcze wyższą skutecznością. W składzie preparatu znajdują się te same feromony, co w starszych BTB, jednak formuła została wzbogacona o nowe, niedawno opracowane związki aktywne. Dzięki temu stosowanie produktu może nie tylko wywołać zainteresowanie oraz zaufanie innych osób, ponieważ dochodzi do tego wpływ na użytkownika. 6,5 mg czystych feromonów umieszczonych w niewielkim flakoniku wystarcza na długi czas regularnego stosowania.

 

Jak stosować feromony BTB Supreme?

Producent poleca aplikację około 1-6 kropel preparatu w strategicznych miejscach, takich jak szyja czy nadgarstki. Zaleca się rozpoczęcie stosowania od mniejszych dawek i zwiększanie ich w razie potrzeby. 

 

Działanie feromonów zawartych w formule BTB Supreme

 

By zrozumieć skuteczność BTB Supreme w wersji męskiej, warto mieć świadomość, że feromony to substancje występujące w naturze, służące najczęściej do zlokalizowania i zwabienia osobnika płci przeciwnej. Długie wieki ewolucji sprawiły, że ich znaczenie osłabiło się, jednak naukowcy w laboratoryjnych warunkach stworzyli syntetyczne odpowiedniki, które wyróżniają się niesamowitą skutecznością. BTB Supreme znacząco wpływa na każdego, kto jest na tyle odważny, aby spróbować tak skoncentrowanej dawki feromonów - ten preparat ma nie tylko działanie budujące napięcie o charakterze seksualnym, ale przede wszystkim przypomina społeczny magnes. Używając BTB Supreme, masz pewność, że będziesz wzbudzać zainteresowanie i respekt nie jedynie u swoich partnerów, ale także w większym towarzystwie. Zintensyfikowane działanie BTB Supreme pozwoli Ci się rozluźnić, wzmaga bezpośredniość, powoduje otwartość na innych ludzi i wprawia w doskonały nastrój, dzięki czemu także wszyscy wokół Ciebie poczują się swobodnie i komfortowo. Nie zapominajmy też o niezrównanej stymulacji erotycznej, która zachwyci Ciebie i Twojego partnera oraz zapewni wam niepowtarzalne doznania w sytuacjach intymnych. Nie znajdziesz na rynku produktu, który skuteczniej otworzy Cię na innych, a także przyciągnie do Ciebie uwagę całego otoczenia - BTB Supreme to absolutna innowacja w budowaniu relacji społecznych i seksualnych!

 

Feromony są skuteczne, ponieważ odbiera je między innymi narząd nosowo-lemieszowy, który jest połączony z częściami mózgu odpowiadającymi za funkcje i behawioryzm seksualny. BTB Supreme sprawdza się również w sytuacjach niedotyczących spraw seksualnych. Preparat może wpływać na Twoją pewność siebie, aktywność, doskonałe samopoczucie oraz poczucie sprawczości - teraz to Ty rozdajesz karty w towarzystwie! Działanie BTB Supreme potęguje u innych zainteresowanie Twoją osobą, a dodatkowo sprawia, że ludzie naprawdę Cię słuchają, bardziej Ci ufają i chcą pozostawać z Tobą w bliskiej relacji - można to wykorzystać nie tylko w rozmowach z partnerem, ale także w kontaktach biznesowych czy towarzyskich. Zwiększona atrakcyjność bezpośrednio przekłada się na sukcesy oraz wzbudza respekt - zawalcz o pozycję lidera i bądź asertywny. Jest to więc preparat, który skutecznie sprawdzi się w przypadku randki lub spraw zawodowych. Świat należy do Ciebie, kiedy używasz BTB Supreme.

 

BTB Supreme to feromony bezwonne, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, by równocześnie stosować swoje ulubione perfumy - jest to wręcz wskazane! Wśród stężonych substancji w każdej buteleczce znajdziesz Androstenon i Androsteron podkreślające Twoją męskość i autorytet, dodatkowo Alfa-Androstenol i Androstanon, które wpływają na otwartość i wzbudzają zaufanie innych, a także działający relaksująco na kobiety i pobudzająco seksualnie Androstadienon. BTB Supreme zawiera ponadto zupełnie nowy feromon, który wykazuje zdumiewającą aktywność względem wszelkich pozostałych związków - kup i sprawdź sam! Ten produkt zdobywa uznanie na całym świecie, a opinie potwierdzają, że jest warty swojej ceny.

 

Koncentrat BTB Supreme a pobudzenie seksualne

 

Omawiane feromony bezwonne świetnie się sprawdzają w momentach pobudzenia seksualnego. Badania potwierdzają, że stosowanie preparatu pozwala dwukrotnie zwiększyć popęd, dlatego Twoje doznania w erotycznych chwilach mogą być wyjątkowo pasjonujące. BTB Supreme może sprawić, że kobiety będą Cię postrzegały za mężczyznę zdecydowanego, który potrafi walczyć o swoje, a zarazem wzbudza zaufanie. Przez stosowanie tych feromonów możesz też zwiększyć swoją skuteczność podczas flirtu, ponieważ płeć przeciwna będzie się czuła bardziej komfortowo w Twoim towarzystwie. 

 

*Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Przypominamy, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, stąd efekty mogą się w każdym przypadku różnić.

 Proszę mieć na uwadze, że silnie skoncentrowane feromony w chwilę po aplikacji dają odczuwalną woń składników będących nośnikiem substancji aktywnej, która po kilku minutach się ulatnia. Sugerujemy korzystanie z feromonów w połączeniu z dotąd używanymi perfumami.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

FEROMONY

  • Feromony zawarte w formule: 

    Androstadienon, Androstenon, Androstenol, Androsteron, Androstanon

  • Pojemność (w ml): 

    10