Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: durex

Osoby, które lubią wejść w łóżku na "wyższy bieg" na pewno docenią świetne prezerwatywy Durex Performa. To prezerwatywy dla długodystansowców, które dzięki specjalnie opracowanemu lubrykantowi opóźniają wytrysk, przez co będziesz mógł cieszyć się namiętnymi chwilami tak długo, jak będziesz chciał! Osoby używające Durex Performa są w stanie sprawić, że ich życie łóżkowe staje się o wiele bardziej intensywne. Prezerwatywy Durex Performa posiadają kształt easy-on, który ułatwia nałożenie. Dwanaście sztuk to aż kilkanaście długich łóżkowych maratonów!

Uwaga dotycząca bezpieczeństwa: Prezerwatywy Durex Performa nie są przeznaczone dla osób z podrażnioną lub uszkodzoną skórą. Benzokaina, którą pokryte są prezerwatywy może bowiem powodować problemy skórne oraz problemy z oddychaniem i sinienie warg. Środek nie powinien wchodzić w kontakt z oczami i musi być zmyty po użyciu.

Prezerwatywy Durex to gruntowne testy elektroniczne, dzięki którym oferują wysokiej jakości ochronę.

Szerokość nominalna 56 mm

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

PREZERWATYWY

  • ilość sztuk w opakowaniu: 

    12

  • materiał: 

    lateks