Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: SWISS NAVY

Zaufaj sprawdzonej marce i ciesz się ciekawymi przeżyciami dzięki preparatowi marki Swiss Navy – kup sobie wyjątkowy upominek!

 

Poznaj wysoką jakość! Proponowany środek marki Swiss Navy to żel intymny miętowy. Został stworzony na bazie wody i nieprzypadkowo otrzymuje doskonałe opinie. Oczywiście, te dotyczą zwykle jego walorów smakowych, jednak nie można zapominać o wysokiej wydajności produktu. To nie wszystko, ponieważ miętowy żel nawilżający nie zawiera cukrów, ani parabenów. Dzięki temu nie zostawia kleistych plam na skórze. Produkt świetnie nawilża i nadaje poślizg. Ze względu na smakowe walory, sprawdza się wśród miłośników oralnych igraszek. Jego cena jest adekwatna do jakości.

 

Dostępny w naszym sklepie miętowy żel nawilżający można bez obaw używać wraz z silikonowymi gadżetami erotycznymi, a także prezerwatywami. Serdecznie polecamy!

 

W butelce znajduje się 118 ml produktu Swiss Navy. Miętowy żel nawilżający smakowy poddano licznym badaniom i testom jakości. Środek wyprodukowano w USA.

 

*Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie.