Wczytuję dane...

Pozwól sobie na niemałą przyjemność i ciesz się korzyściami dla swojego zdrowia dzięki Mystim - Twisting Tom!

 

Szukasz produktu, który urozmaici Twoje gorące noce? Chcesz znaleźć zabawkę najwyższej jakości, która będzie cechowała się niezawodnością? Lubisz eksperymenty lub chcesz zacząć odkrywać zupełnie nowe doznania? Mamy coś idealnego dla Ciebie – wybierz Mystim - Twisting Tom!

 

Daj się ponieść analnej rozkoszy!

 

Mystim - Twisting Tom jest bardzo dobrze wykonanym masażerem prostaty. Kształt jest idealnie dopasowany do męskiej anatomii, dlatego możesz mieć pewność, że gadżet trafi dokładnie w Twój punkt P, czyli okolice prostaty. Musisz zdawać sobie sprawę z tego, że prostata jest niezwykle ważnym gruczołem, ponieważ wpływa na erekcję, a także oddawanie moczu. Przerost prostaty, który często wykształca się wraz z wiekiem – może się objawiać na przykład sporymi problemami z utrzymaniem erekcji, co jest dużym problemem wielu mężczyzn powyżej 40 roku życia. Jednak regularny masaż prostaty może ten problem znacznie zmniejszyć, jeżeli nie zupełnie się z nim uporać. Ten produkt jest idealnym rozwiązaniem. Warto zaopatrzyć się w Mystim – Twisting Tom, jeżeli lubisz także eksperymenty, a wcześniej nie miałeś okazji do zabawy masażerem prostaty. To także dobra okazja do urozmaicenia niesamowitej gry wstępnej ze swoją drugą połówką. Główny trzon zabawki możesz dowolnie wyginać, ponieważ jest on ruchomy – dzięki temu zabawka sprawdzi się dobrze w przypadku każdej osoby.

 

Mystim - Twisting Tom został wykonany z najwyższej jakości silikonu klasy medycznej bez dodatku ftalanów, czyli materiału bezpiecznego i przyjemnego w dotyku. Z tego powodu korzystaj wyłącznie z lubrykantów na bazie wody, ponieważ inne żele nawilżające mogą przyczynić się do zniszczenia struktury Mystim - Twisting Tom! Zadbaj o swoją satysfakcję i kondycję swej prostaty wybierając ten niesamowity gadżet!

 

Parametry techniczne:

kolor: czarny

materiał: silikon medyczny bez dodatku ftalanów

długość: 13 cm

średnica: 2,5-3,7 cm

waga: 185 g

wibracje: brak

 


Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

masażer

 • Długość całkowita (w cm): 

  13

 • Kolor: 

  czarny

 • Materiał: 

  silikon

 • Średnica (w cm): 

  3,7

 • Wodoodporność: 

  tak