Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!

Kink by Doc Johnson wprowadził do sprzedaży wyjątkowej jakości produkt, który z pewnością przypadnie do gustu wszystkim zwolennikom zwiększonej dozy pikanterii w sypialni. Mowa o Kink Silicone Ankle Cufs, czyli silikonowych kajdankach na kostki. Gadżet będzie doskonale prezentował się wizualnie w czasie sesji BDSM a także spełni swoją rolę, do której jest przeznaczony - podkreśli uległość jednego z partnerów względem drugiego. Będzie też doskonałym wstępem w praktykowanie uległości w przypadku osób, które nie dysponują jeszcze dostatecznym doświadczeniem by korzystać  z innych, mocniejszych w swej wymowie gadżetów związanych z dominacją.

 

Kink Silicone Ankle Cufs to produkt wykonany z wysokiej jakości silikonu. Jest to materiał w pełni bezpieczny dla zdrowia człowieka. Nie wywołuje reakcji o charakterze alergicznym ani innych podrażnień o podłożu skórnym. Jest to produkt, który powstał z materiałów niepochodzących w żadnym zakresie od zwierząt, wobec czego może być użytkowany przez wegan.

 

Kajdanki na kostki marki Kink by Doc Johnson prezentują się bardzo atrakcyjnie pod względem wizualnym. Będą ozdobą podkreślająca atrakcyjność ciała partnera w trakcie gorących zabaw w sypialni. Z tym produktem poczujecie, że przekraczanie granic to niesamowita przyjemność sama w sobie, która w połączeniu z udanym seksem może przyczynić się do przeżywania mocnej ekstazy.

 

Dane techniczne:

Wymiary najciemniejszej pozycji: 30,6 x 7,4 x 8,8 cm

Średnica: 5,4 cm

Wymiary najbardziej luźnej pozycji: 36,5 x 7,4 x 10,4 cm

Średnica: 8,5 cm

Paski można spiąć razem za pomocą dwóch zatrzasków

Wymiary zapięcia na karabińczyk: 6,4 x 0,5 x 2,0 cm

Materiały: silikon/metal

 

Sklep internetowy Świat Doznań oferuje w doskonałej cenie ten wyjątkowy produkt, cieszący się pozytywnymi opiniami wśród klientów. Kup już teraz a nie zawiedziesz się. Zapraszamy!

KAJDANKI

  • kolor: 

    czarny, czerwony

  • materiał: 

    silikon, metal

  • rozmiar (obwód w cm): 

    16.96 - 26.70