Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN

Sex Elixir for Couple pozwoli Ci wygonić nudę z sypialni – kup go już dziś, a na pewno nie pożałujesz!

 

Sex Elixir for Couple to wyjątkowy suplement diety, który ma pobudzać seksualne podniecenie. Jest skierowany głównie dla par, które chcą ponownie rozpalić wzajemny ogień bądź zwiększyć intensywność odczuwanych doznań. Sex Elixir to preparat typu hiszpańska mucha.

 

Co to jest hiszpańska mucha?

Hiszpańska mucha to od lat znany afrodyzjak, który był doceniany nawet przez kultury starożytne. Jego zadaniem jest pobudzanie funkcji seksualnych, prowadząc jednocześnie do podwyższenia libido. Działa głównie na psychikę (pobudza zakończenia nerwowe w obrębie układu płciowego). Należy jednak zaznaczyć, że Sex Elixir for Couple, jak i każda hiszpańska mucha nie jest magicznym preparatem. Potęguje on podniecenie seksualne, jednak nie zadziała, jeżeli dana osoba nie ma w ogóle ochoty na seks. Hiszpańska mucha jest często polecana parom, które chcą wprowadzić odrobinę ekscytacji i nowości do swojej sypialni, ponieważ stosowanie tego suplementu może wydłużyć stosunek i zapewnić więcej przyjemności!

 

Hiszpańska mucha Sex Elixir for Couple wbrew pozorom nie ma wiele wspólnego z tytułowym owadem. Wieki temu co prawda afrodyzjak pochodził od owada, jednak dzisiaj jest to suplement uzyskiwany syntetycznie, dzięki czemu jest bardziej bezpieczny. Producent sugeruje, że dzięki Sex Elixir for Couple erekcja może być znacznie mocniejsza, a libido u kobiet kilkukrotnie powiększone.

 

W opakowaniu znajduje się 30 ml. Sex Elixir for Couple. Hiszpańska mucha nie bez powodu cieszy się ogromną popularnością i otrzymuje świetne opinie. Do tego cena preparatu jest wyjątkowo atrakcyjna. Nasz sklep przypomina, że nie jest to viagra bez recepty.

 

Hiszpańska mucha – jak podawać?

Stosowanie specyfiku jest wyjątkowo proste. Najbardziej przyjemnym sposobem zażywania jest dodanie ok. 15 kropli do napoju, na przykład soku. Działanie pojawia się zazwyczaj po około kwadransie*.

 

*Należy pamiętać, że suplement diety już w swej definicji zakłada działanie różne w każdym przypadku, które zależne jest od indywidualnych predyspozycji. Efekty mogą się więc różnić w zależności od stanu organizmu osoby stosującej suplement. W związku z powyższym, nasza firma nie może gwarantować osiągnięcia konkretnych efektów. W razie wystąpienia reakcji alergicznych zaprzestać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.