Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: Zestra

Twój orgazm przyjdzie jeszcze szybciej dzięki produktowi ZESTRA – kup go już teraz i przekonaj się sama!

 

Produkt ZESTRA to bardzo dobrze wykonany olejek przeznaczony dla kobiet. Jego celem jest wzmocnienie odczuwanej przez Panie przyjemności, co przekłada się na bardziej skuteczną stymulację jej części intymnych. Stosowanie olejku pozwala osiągnąć szybki i niebywale silny orgazm! Za skutecznością tego preparatu stoi bardzo udana formuła, opracowana przez sztab specjalistów. Ich celem było stworzenie produktu jednocześnie efektywnego, ale także bezpiecznego dla zdrowia i naturalnego, co w pełni im się powiodło. Nierzadko ZESTRA jest określana jako viagra dla kobiet, ponieważ dzięki stosowaniu możliwa jest poprawa libido.

 

Korzystanie z olejku ZESTRA jest skuteczne przez jego skład. W nim bowiem można znaleźć wiele cennych substancji potęgujących doznania. Chodzi na przykład o olej z wiesiołka, olej z nasion ogórecznika, ekstrakt z pokrzywy indyjskiej, ekstrakt z dzięgla. Receptura zawiera także teobrominę, antyoksydanty oraz witaminy C oraz E.

 

Na świecie niestety nie brakuje kobiet, które mają problem ze szczytowaniem podczas erotycznych zabaw. Na szczęście dzisiejsze czasy oferują wiele ciekawych rozwiązań w tym zakresie, a jednym z nich jest olejek ZESTRA! Do tego brak ochoty na seks może już nie być problemem.

 

W opakowaniu znajduje się 12 ml preparatu ZESTRA. Ilość specyfiku jest niewielka, jednak na uwagę zasługuje jego wydajność. Rozmiar buteleczki sprzyja też lotniczym podróżom. Środek ten przeszedł wszelkie konieczne testy jakości. Należy jednak zaznaczyć, że ze względu na jego skład nie zaleca się korzystania z zabawek erotycznych wykonanych z silikonu, ponieważ może przez to dojść do uszkodzenia ich powłoki. Dla gadżetów najlepszym wyborem są żele na bazie wody!

 

Jak stosować specyfik ZESTRA? Jest to bardzo proste – wystarczy nanieść na łechtaczkę i wargi sromowe odrobinę preparatu. Efekt działania powinien się pojawić po około 5 minutach i będzie trwał maksymalnie przez 45 minut. Długoterminowe stosowanie tego preparatu może przełożyć się na osiągnięcie jeszcze lepszych efektów. 

 

ZESTRA nie bez powodu otrzymuje dobre opinie, dlatego przekonaj się sama o skuteczności tego preparatu! Nasz sklep serdecznie poleca, ponieważ środek wyróżnia także atrakcyjna cena.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.