Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: cobeco

Przygotuj się na noce pełne przygód i kup SPANISH LOVE DROPS Dirty Dancing już teraz!

 

SPANISH LOVE DROPS Dirty Dancing to krople od lat uznawane za afrodyzjak, znany inaczej jako hiszpańska mucha. Celem jego stosowania jest poprawa libido, zarówno u kobiet, jak i mężczyzn. Cena produktu jest wyjątkowo niska. Dowodem skuteczności są natomiast zadowolone opinie użytkowników z całego świata.

 

Istnieje wiele sposobów na to, jak podnieść libido, jednak w wielu przypadkach nie są one skuteczne. Z tego powodu warto sięgnąć po tajną broń, którą okaże się SPANISH LOVE DROPS Dirty Dancing!

 

Co to jest hiszpańska mucha?

Nazwą tą określa się afrodyzjak, który co prawda nie ma wiele wspólnego z owadem, jednak jego skład został oparty o naturalne substancje wysokiej jakości, które od lat słyną ze skuteczności w przypadku podnoszenia libido i potęgowania seksualnych doznań. Unikalna formuła sprawia, że preparat działa zarówno na kobiety, jak i mężczyzn.

 

Jak działa hiszpańska mucha?

Znana dzisiaj hiszpańska mucha bogata jest w wodorotlenek azotu, czyli l-argininę. Niedostateczna zawartość tej substancji w organizmie może prowadzić do problemów z potencją u mężczyzn oraz trudu w osiągnięciu orgazmu przez kobiety i obniżonego popędu seksualnego.

 

W opakowaniu znajduje się 30 ml specyfiku SPANISH LOVE DROPS Dirty Dancing. Hiszpańska mucha przeszła liczne testy jakości. Postaw na swoją satysfakcję seksualna i obudź w sobie boginię miłości stosując opisywany tutaj preparat. Na pewno nie będziesz zawiedziona! Sklep Świat Doznań zaprasza do zakupów!

 

Hiszpańska mucha – jak używać?

Zaleca się spożycie preparatu około pół godziny przed planowaną aktywnością seksualną. Należy przyjmować 3 ml pod język (czyli około 15 kropli). Nie wolno przekraczać dziennej zalecanej dawki produktu (3ml/24 h).

 

SPANISH LOVE DROPS Dirty Dancing należy przechowywać w miejscu suchym i zimnym, bez dostępu dla dzieci. Uwaga: produkt nie powinien być spożywany przez kobiety karmiące piersią i w ciąży.

 

*Pamiętaj, że każdy organizm jest inny. Suplementy diety działają więc różnie na różnych ludzi. Jeżeli wystąpią reakcje alergiczne należy niezwłocznie przerwać stosowanie specyfiku. Zdjęcia prezentujące produkt stanowią wyłącznie pogląd. Zastrzegamy sobie prawo do ewentualnych zmian opakowania, po wprowadzeniu ich przez producenta.