Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: cobeco

Powiększ swoje libido w naturalny sposób dzięki wyjątkowym kroplom Spanish Fly Hot Passion! Kup sobie prezent i przekonaj się o jego działaniu!

 

Spanish Fly Hot Passion to wyjątkowy suplement diety na powiększenie libido. Jest to preparat stworzony z najwyższej jakości składników, które odpowiadają za jego skuteczność oraz bezpieczeństwo stosowania. Jest to tak zwana hiszpańska mucha, czyli afrodyzjak znany od wielu lat. Nasz sklep szczególnie poleca, ponieważ Spanish Fly Hot Passion zbiera świetne opinie użytkowników z całego świata, a do tego jego cena jest zaskakująco niska! 

 

Co to jest hiszpańska mucha?

Pierwotnie nazywano tak wyciąg z muchy zamieszkującej Hiszpanię, uznawany za silny afrodyzjak. Jednakże w dzisiejszych czasach zrezygnowano z używania produktów odzwierzęcych na rzecz naturalnego składu opracowanego przez sztab specjalistów.

 

Jak działa hiszpańska mucha?

Spanish Fly Hot Passion posiada w swoim składzie sporo l-argininy, czyli substancji stymulującej ludzkie libido. Działa zarówno na kobiety, jak i mężczyzn. Owa substancja zwiększa ochotę na seks, a także ułatwia przedstawicielkom płci pięknej osiągnięcie orgazmu. W przypadku Panów zwiększa kondycję seksualną. Użycie hiszpańskiej muchy jest więc doskonałym sposobem na to, by jeszcze bardziej podkręcić atmosferę w sypialni.

 

Opakowanie zawiera 15 ml Spanish Fly Hot Passion. Hiszpańska mucha przeszła liczne testy jakości. Przeżyj niesamowite noce – przekonaj się na własnej skórze o działaniu tego produktu.

 

Hiszpańska mucha – jak dozować?

Zaleca się przyjęcie 1 ml preparatu (czyli około 5-7 kropli), 30 minut przed planowanym kontaktem seksualnym. Pod żadnym pozorem nie powinno się przekraczać dziennej zalecanej dawki, która wynosi 2ml/24h.

 

Sposób przechowywania

Hiszpańska mucha Spanish Fly Hot Passion powinna być przechowywana w suchym i zimnym miejscu, z dala od dzieci.

 

Uwaga: Specyfik nie może być spożywany przez kobiety w ciąży lub karmiące piersią. Ewentualne zmętnienie preparatu nie zmniejsza jego efektywności.

 

*Pamiętaj, że każdy organizm jest inny. Suplementy diety działają więc różnie na różnych ludzi. Jeżeli wystąpią reakcje alergiczne należy niezwłocznie przerwać stosowanie specyfiku. Zdjęcia prezentujące produkt stanowią wyłącznie pogląd. Zastrzegamy sobie prawo do ewentualnych zmian opakowania, po wprowadzeniu ich przez producenta.