Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: Feelosophia

Feelosophia Please Joan to obroża dla kobiet dedykowana dla związków, które wiedzą już co to znaczy BDSM lub chcą dopiero rozpocząć swoją przygodę z tą tematyką. Nasz sklep oferuje wysokiej jakości gadżet do zabaw erotycznych, który pozwoli całkowicie zdominować osobę uległą. Kup i odkryj piękno, przyjemność i ból. 

 

Charakterystyka produktu 

Sex obroża to jeden z tych gadżetów, który jest całkowicie niezbędny w przypadku zabaw BDSM. Feelosophia Please Joan to dwuwarstwowy kołnierz z ćwiekami w kolorze czarnym i fioletowym. W całości jest on wykonany z naturalnej skóry. Ta sex obroża z jednej strony jest niesamowicie potężna, a z drugiej strony wyjątkowo miękka, co konotuje chęć poddania się połączoną z wewnętrzną siłą. Obroża zawiera kilka metalowych elementów, które nie posiadają w swoim składzie substancji o nazwie nikiel. Jest to więc produkt całkowicie bezpieczny dla zdrowia. Nie ma więc obaw, że obroża stworzy jakiekolwiek zagrożenie bądź będzie przyczyną pojawienia się podrażnień. Całość została wyprodukowana ręcznie w Polsce przez wyjątkowej klasy rzemieślników. W celu utrzymania gadżetu w czystości wystarczy przetrzeć go wacikiem zwilżonym wodą z mydłem. Dodatkowo można również okresowo konserwować obrożę specjalnymi koncentratami, olejkami lub mleczkami do pielęgnacji skóry. Bezwzględnie nie powinno się używać acetonu, bowiem może on zniszczyć strukturę zabawki erotycznej. Obwód wynosi od 36 do 42 cm. Długość całkowita obroży wynosi 47 cm, a jej grubość to 4 cm. Cena za tak wysokiej jakości produkt jest absolutnie niewygórowana. Opinie zadowolonych klientów głównie opisują wysoką jakość obroży, adekwatną cenę i trwałe materiały. 

 

Zastosowanie 

Sex obroża marki Please to wyjątkowy produkt przeznaczony dla kobiet. Pozwala on spełnić marzenia o stworzeniu sytuacji erotycznej związanej z sex dominacją. Wasze marzenia o niewoli staną się więc dzięki temu realne do spełnienia. Obroża posiada specjalne kółko, do którego z łatwością można przypiąć smycz, która dodatkowo ograniczy swobodę ruchu osoby uległej. Nie bójcie się omawiać swoich fantazji. Wprowadźcie je w życie, a Wasz świat intymny zmieni się nie do poznania.

 

Parametry techniczne:

Obwód szyi: 36 cm do 42 cm
Długość całkowita obroży: 47 cm
Grubość obroży: 4 cm

Materiał: skóra

OBROżA

 • długość całkowita (w cm): 

  47

 • kolor: 

  czarny

 • materiał : 

  skóra

 • szerokość (w cm): 

  4