Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN

Jeszcze lepsza gra wstępna czeka na Ciebie – poznaj Bijoux Indiscrets Slow Sex Nipple Play Gel i kup sobie prezent!

 

Bijoux Indiscrets Slow Sex Nipple Play Gel to profesjonalny lubrykant chłodzący na bazie wody. Został przeznaczony głównie do stymulowania sutków, za co otrzymuje pochlebne opinie. Opakowanie wyposażono w kulkowy aplikator, dzięki czemu Bijoux Indiscrets Slow Sex Nipple Play Gel łatwo nanosi się na ciało. Preparat jest kompatybilny z zabawkami erotycznymi i prezerwatywami. Podczas całowania ciała drugiej połówki możesz rozprowadzić efekt żelu na inne strefy erogenne, także części intymne. Przy tym wszystkim cena Bijoux Indiscrets Slow Sex Nipple Play Gel jest wyjątkowo niska. Masz sklep poleca!

 

Jeśli chcesz, możesz umieścić ten żel intymny chłodzący w lodówce, by efekt chłodzenia był jeszcze mocniejszy.

 

Produkt jest w pełni wegański!

 

W opakowaniu znajduje się 10 ml Bijoux Indiscrets Slow Sex Nipple Play Gel. Ten żel intymny z aplikatorem został poddany licznym testom jakości.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.