Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: system jo

Doskonały smak i jeszcze lepsza zabawa są w Twoim zasięgu – kup System JO Gelato Creme Brulee Lubricant Water-Based 120 ml!

 

System JO Gelato Creme Brulee Lubricant Water-Based to bardzo dobrze wykonany lubrykant smakowy na bazie wody. Jego smak to creme brulee, który zdobywa rzesze miłośników na całym świecie. Opinie użytkowników chwalą także skład System JO Gelato Creme Brulee Lubricant Water-Based, ponieważ jest on pozbawiony parabenów, cukrów i glikolu propylenowego. Formuła bazuje na ekstraktach roślinnych. Żel ma neutralne pH. Nie lepi się, a do tego jego cena jest wyjątkowo atrakcyjna.

 

Nasz sklep przypomina, że lubrykant System JO Gelato Creme Brulee Lubricant Water-Based jest odpowiedni do zabawek erotycznych, nawet tych wykonanych z silikonu!

 

Buteleczka zawiera 120 ml System JO Gelato Creme Brulee Lubricant Water-Based. Lubrykant smakowy o aromacie creme brulee został poddany licznym testom jakości.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.