Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: system jo

Stań się kobietą spełnioną i weź sprawy w swoje ręce – kup System JO For Her Clitoral Stimulant Warming Warm & Buzzy Original!

 

System JO For Her Clitoral Stimulant Warming Warm & Buzzy Original to bardzo dobrze wykonany lubrykant rozgrzewający na bazie wody do stymulacji łechtaczki, którego skuteczność jest doceniana przez liczne kobiety z całego świata, o czym świadczą ich pozytywne opinie na wielu tematycznych portalach. Ten żel na bazie wody posiada fenomenalną formułę, które nie tylko rozgrzewa, ale daje też delikatne uczucie mrowienia. Posiada bardzo małe opakowanie, którego pojemność wynosi 10ml, jednak jest to żel przede wszystkim wydajny! Nie da się też zapominać, że owo opakowanie pozwoli na swobodne podróżowanie samolotem!

 

Lubrykant na bazie wody System JO For Her Clitoral Stimulant Warming Warm & Buzzy Original jest bezpieczny w użyciu. Do tego dochodzi fakt, że z racji bycia żelem wodnym umożliwia zabawę za pomocą wszystkich gadżetów erotycznych na rynku.

 

Nie wiesz, jak używać System JO For Her Clitoral Stimulant Warming Warm & Buzzy Original? Nanieś na swoje części intymne odrobinę preparatu i delikatnie go wmasuj, a efekt powinien się utrzymać przez około 45 minut.

 

Cena lubrykanta jest adekwatna do jakości, dlatego nasz sklep serdecznie zaprasza do zakupu. Jeżeli chcesz, to w naszej ofercie znajdziesz wiele ciekawych akcesoriów, które na pewno ubarwią zarówno Twoje samotne wieczory, jak i te z partnerem.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.