Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: system jo

Zmień zwyczajne zbliżenie w smakowite przeżycie dzięki System JO H2O Lubricant Tropical 120 ml – kup sobie prezent!

 

System JO H2O Lubricant Tropical to wyjątkowy żel nawilżający wskazany przede wszystkim dla par. Jest to bowiem lubrykant o smaku owoców tropikalnych, a więc nie tylko nawilża i gwarantuje świetny poślizg, ponieważ jego walory smakowe sprawiają, że jest doskonały urozmaiceniem w ramach zabaw z drugą połówką. Opinie użytkowników doceniają, że razem z System JO H2O Lubricant Tropical seks oralny jest jeszcze ciekawszym przeżyciem! Skład lubrykanta jest pozbawiony sztucznych słodzików i bazuje na naturalnych ekstraktach. Cena System JO H2O Lubricant Tropical jest niska, jak za tę jakość. Nasz sklep poleca.

 

System JO H2O Lubricant Tropical to lubrykant na bazie wody – można go używać z wszystkimi gadżetami erotycznymi, nawet silikonowymi.

 

Opakowanie zawiera 120 ml System JO H2O Lubricant Tropical. Lubrykant o smaku owoców tropikalnych został poddany wszelkim wymaganym testom jakości.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.