Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: MyStim (GE)

Jedna zabawka zapewni wiele ciekawych wrażeń – kup masturbator z elektrostymulacją Mystim Opus, a na pewno nie pożałujesz!

  

Mystim Opus to sztuczna pochwa, czyli zabawka przeznaczona dla mężczyzn. Składa się z obudowy, a także tzw. rękawa, w którym umieszcza się penisa. Jego wnętrze jest wyposażone w liczne wypustki i inne elementy potęgujące przyjemność płynącą z zabawy. Przy tym wszystkim samo wejście do rękawa posiada wygląd przypominający pochwę. Jednocześnie gadżet oferuje możliwość elektrostymulacji, czyli porażania prądem. Cena zabawki jest adekwatna do jakości.

 

Sztuczna pochwa do elektrostymulacji Mystim Opus wymaga użycia jednostki zasilającej, ponieważ samodzielnie nie jest zasilana. Wybór jest zależny od własnych preferencji, jednak warto korzystać wyłącznie z urządzeń tej samej marki – Mystim. Producent poleca szczególnie zestaw Mystim Cluster Buster, ponieważ jest on wyposażony w urządzenie zasilające bezprzewodowe, sterowane za pomocą prostego w obsłudze bezprzewodowego pilota. Użytkownik może wybierać intensywność porażeń elektrycznych od powolnych i słabych, po intensywne.

 

Opinie specjalistów przypominają, że korzystanie z masturbatorów wymaga zatroszczenia się o odpowiednie nawilżenie. Może to być lubrykant na bazie wody, jednak w przypadku urządzeń do elektrostymulacji dobrym pomysłem jest także żel przewodzący, na przykład Bonnie & Glide.

 

Sztuczna pochwa często jest polecana samotnym mężczyznom poszukującym urozmaicenia swoich wieczorów, jednak taka zabawka może się dobrze sprawdzić wśród Panów chcących popracować nad swoją kondycją seksualną, ponieważ regularny trening może owocować dłuższym czasem trwania stosunku.

 

Nasz sklep przypomina, by w trosce o swoje bezpieczeństwo i higienę myć zabawkę po użyciu. W tym celu należy wyjąć rękaw z obudowy i przemyć go wodą oraz mydłem. Pamiętaj, by przed ponownym umieszczeniem go w zabawce zaczekać do całkowitego wysuszenia.

 

Produkt posiada także wersję analną oraz oralną. Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się również z innymi akcesoriami do elektrostymulacji.

 

Parametry techniczne:

kolor: cielisty, czarny

materiał: tworzywo ABS, termoplastyczny elastomer, niklowana stal, magnes neodymowy

długość całkowita: 21,5 cm

średnica: 8,4 cm

długość rękawa: 17,5 cm

średnica rękawa: 1-2,8 cm

 

* W celu skorzystania z funkcji elektrostymulacji niezbędne jest podłączenie do jednostki zasilającej (do zakupu osobno).

MASTURBATOR

 • długość całkowita (w cm): 

  21,5

 • materiał: 

  ABS, TPE, niklowana stal, magnes neodymowy

 • rodzaj wejścia: 

  pochwa

 • średnica w cm: 

  1 - 2,8