Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!

Musisz wiedzieć, że dzięki temu zestawowi będziesz w stanie czerpać niesamowitą przyjemność z seksu!

 

To oczywiste, że razem z wiekiem poziom libido spada. Jednakże za sprawą odpowiednich produktów można z tym faktem poradzić sobie zupełnie! Chcesz mieć ochotę na seks tak, jak kilka lat wcześniej? Szukasz rozwiązania, które pozwoli Ci przeżywać niesamowite doznania? Liczysz na skuteczność? Dobrze, że patrzysz na tę ofertę!

 

W zestawie znajdują się trzy opakowania kapsułek na poprawę libido Libido Therapy 30 szt.

 

Ten wyjątkowy suplement diety pozwoli Ci na powrót cieszyć się kondycją seksualną dwudziestolatki! Naturalne, ziołowe składniki tego suplementu wykorzystują efekt synergii, czego efektem jest przywrócenie sił witalnych i podwyższenie poziomu libido! Dzięki temu będziesz w stanie cieszyć się niesamowitą ochotą na seks, a kiedy dojdzie do stosunku – zyskasz możliwość czerpania jeszcze większej przyjemności! Co więcej, producent twierdzi, iż pierwsze efekty odnotujesz już po 5 dniach stosowania!

 

*Pamiętaj, że każdy organizm jest inny. Suplementy diety działają więc różnie na różnych ludzi. Jeżeli wystąpią reakcje alergiczne należy niezwłocznie przerwać stosowanie specyfiku. Zdjęcia prezentujące produkt stanowią wyłącznie pogląd. Zastrzegamy sobie prawo do ewentualnych zmian opakowania, po wprowadzeniu ich przez producenta.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.