Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!

Pożegnaj się z problemami z kondycją seksualną dzięki doskonałym właściwościom tego zestawu promocyjnego!

 

Czasami masz problem z utrzymaniem erekcji? Szukasz rozwiązania, które pozwoli Ci wyprodukować jeszcze więcej nasienia? Chcesz zaskoczyć swoją partnerkę niezwykłymi przeżyciami w Waszej sypialni? Liczysz na najwyższą jakość, skuteczność oraz bezpieczeństwo dla zdrowia? Nie możesz przechodzić więc obojętnie obok tej oferty!

 

Zestaw zawiera trzy opakowania kapsułek Cum On 30 szt.

 

Cum On to wyjątkowy suplement diety, ponieważ jego stosowanie ma na celu zwiększenie ogólnej kondycji seksualnej u mężczyzn. Aktywne składniki wpływają doskonale na lepsze ukrwienie ciał jamistych w penisie, czego efektem jest wzmocnienie erekcji. Co więcej, może się zwiększyć także objętość Twojego wytrysku, a dzięki wzmożonej regeneracji organizmu zyskasz możliwość uprawiania seksu kilka razy podczas jednej, intensywnej nocy. Preparat za sprawą składnika Tribulus Terrestris zwiększy również poziom Twojego testosteronu.

 

*Pamiętaj, że każdy organizm jest inny. Suplementy diety działają więc różnie na różnych ludzi. Jeżeli wystąpią reakcje alergiczne należy niezwłocznie przerwać stosowanie specyfiku. Zdjęcia prezentujące produkt stanowią wyłącznie pogląd. Zastrzegamy sobie prawo do ewentualnych zmian opakowania, po wprowadzeniu ich przez producenta.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.