Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN

Magiczny zestaw, dzięki któremu na długo zapomnisz o problemach z nawilżeniem!

 

Prezentowany zestaw zawiera trzy butelki lubrykanta Be Lover - Aqua Power. To świetne rozwiązanie jeżeli wiesz, że będziesz często korzystać z żelu nawilżającego – dlaczego masz przepłacać? Kupując zestaw zaoszczędzisz pieniądze!

 

Be Lover - Aqua Power to wyjątkowy lubrykant najwyższej jakości. Został wykonany na bazie wody, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, żeby korzystać z niego razem z wszelkiego rodzaju zabawkami erotycznymi. Zapewnia optymalny poślizg i genialne nawilżenie. Jeżeli zdarzało Ci się cierpieć na suchość miejsc intymnych – jest to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Co więcej, stosując lubrykant możesz zwiększyć intensywność swoich doznań, a także swojej drugiej powłoki.

 

Ponadto, Be Lover - Aqua Power nie zostawia plam i posiada aksamitną konsystencję. Dobrze się sprawdzi w seksie tradycyjnym, ale też analnym, czy oralnym.

 

Butelka zawiera 100 ml Be Lover - Aqua Power. Produkt przetestowano dermatologicznie.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.