Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!

Twoje życie erotycznie nie będzie takie samo, kiedy zdecydujesz się na zakup tego wyjątkowego zestawu!

 

 

Chcesz cieszyć się jeszcze lepszą kondycją seksualną? Chciałbyś mieć większego penisa? Interesuje Cię jeszcze przyjemniejszy seks? Twoja druga połówka niemało się zaskoczy, kiedy zaczniesz stosować produkty zawarte w tym zestawie! Co więcej, kupując cały komplet możesz liczyć na zjawiskowo niską cenę! Nie czekaj!

 

 

W zestawie znajdziesz 3 opakowania tabletek Penis Complete 60 szt

 

 

Penis Complete to jeden z najbardziej skutecznych suplementów na rynku. Trzeba wiedzieć, że jego stosowanie ma na celu poprawę ogólnej kondycji seksualnej – w każdym jej aspekcie. Użytkownik tego preparatu może liczyć na wzrost płodności (ze względu na zawartość korzenia maca) i popędu seksualnego (ze względu na zawartość Damiany oraz Buzdyganka naziemnemnego, czyli inaczej tribulus) powiększenie swojego penisa, przedłużenie czasu trwania stosunku oraz wzmocnienie erekcji (ze względu na zawartość żeń-szenia oraz l-argininy)! Nie można zapominać także o naturalnym składzie bazującym na znanych od setek lat afrodyzjakach. Stosuj suplement według informacji zawartych na opakowaniu lub w ulotce.

 

*Pamiętaj, że każdy organizm jest inny. Suplementy diety działają więc różnie na różnych ludzi. Jeżeli wystąpią reakcje alergiczne należy niezwłocznie przerwać stosowanie specyfiku. Zdjęcia prezentujące produkt stanowią wyłącznie pogląd. Zastrzegamy sobie prawo do ewentualnych zmian opakowania, po wprowadzeniu ich przez producenta.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.