Wczytuję dane...

Penis plugi/Pas cnoty

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Penis plugi/Pas cnoty

Rozszerzanie granic seksualnych doświadczeń może być niezwykle ekscytujące. Implementacja gadżetów BDSM podczas intymnych zbliżeń pomaga zaspokoić fantazje partnera/partnerki, znaleźć granice komfortu w sferze erotycznej, a także zapewnić pełnię satysfakcji z seksu, czy gry wstępnej. W naszej ofercie znajduje się szeroka gama gadżetów przeznaczonych do realizacji praktyki BDSM, której głównym założeniem jest właśnie wykorzystywanie różnych technik, narzędzi i odgrywanie roli w celu eksploracji granic kontroli, bólu i przyjemności. Na stronie sklepu dostępne są m.in. penis plugi, pasy cnoty, czy cock cage.

czytaj więcej

Penis plugi – informacje o gadżecie

Penis plugi to niewielkie akcesorium, które dedykowane jest osobom chcącym urozmaicać swoje życie seksualne i wprowadzać do niego nietypowe rozwiązania. Wykonuje się je z silikonu lub metalu. Penis plugi są wkładane do cewki moczowej u mężczyzny. Mają różne rozmiary i kształty, a niektóre posiadają także dodatkowe ozdoby lub wypustki. Celem jego stosowania jest zwiększenie przyjemności seksualnej poprzez stymulację delikatnych obszarów wewnątrz penisa. Jednakże wymaga to ostrożności i higieny, ponieważ niewłaściwe używanie może prowadzić do urazów lub infekcji. Przed i po każdym użyciu gadżet należy dokładnie umyć.

Decydując się na użycie penis pluga po raz pierwszy, należy dokładnie zapoznać się z rekomendowanym przez producenta sposobem stosowania. Jeśli akcesorium będzie używane podczas gry wstępnej z drugą połówką, warto zadbać o wyznaczenie granic komfortu i szczerze komunikować swoje potrzeby.

Pasy cnoty – jak używać?

Pasy cnoty to gadżet, które stosuje się przede wszystkim w BDSM, gdzie jedna osoba (zwykle dominująca) kontroluje dostęp do seksualnej gratyfikacji drugiej osoby (zwykle uległej). Pasy cnoty zwykle wyposażone są w zapięcia lub klucze, które uniemożliwiają samodzielne zdjęcie. Wykonuje się je z różnych materiałów, tj. np. stal, skóra. Klucz lub kod do zamknięcia zazwyczaj trafia w ręce partnera kontrolującego. Jest to istotne dla relacji opartej na zaufaniu i porozumieniu między partnerami.

Przed pierwszym użyciem pasa cnoty należy zachować wszelkie środki higieny i zadbać o szczerą rozmowę z partnerem/partnerką. Podstawowe zasady dotyczące używania pasa cnoty to zaufanie, znajomość wzajemnych granic komfortu oraz komunikacja między partnerami – nawet w trakcie aktywności seksualnej. Ważne jest, aby obie strony były świadome granic bezpieczeństwa podczas używania takiego urządzenia.

Penis plugi i pasy cnoty – środki ostrożności

BDSM to praktyka oparta na zasadach dobrowolności, zgody i bezpieczeństwa. Wszystkie działania podejmowane w ramach realizacji doznań seksualnych powinny odbywać się wyłącznie za zgodą wszystkich zaangażowanych stron. Komunikacja i zaufanie odgrywają w tym aspekcie kluczową rolę. Decydując się na zakupy w naszym sklepie, klient otrzymuje gwarancję szybkiej realizacji zamówienia oraz terminowej wysyłki na wskazany adres. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.