Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 6.80 PLN
Producent: LSDI

XSlim Spray 100 ml Sensuel - bo rozmiar ma znaczenie nie tylko w przypadku mężczyzn!

Suplement dla kobiet XSlim Spray Sensuel to rewelacyjny preparat w sprayu, dzięki któremu możesz powrócić do czasów satysfakcji seksualnej sprzed lat, kiedy stawiałaś pierwsze kroki w fascynującym świecie miłości.


XSlim Spray Sensuel pozwoli Ci zwężyć ścianki pochwy poprzez ich uelastycznienie i obkurczenie odpowiednich mięśni. Umożliwia to uzyskanie tzw. efektu dziewicy, który spotęguje doznania nie tylko Twoje, ale również Twojego partnera! Mężczyźni bowiem wręcz ubóstwiają wrażenie dziewiczej niewinności.

Preparat ten jest dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem, jeśli:

  • chcesz obkurczyć ścianki pochwy i uzyskać "efekt dziewicy",
  • pragniesz jeszcze mocniej odczuwać przyjemność,
  • marzy Ci się bardziej intensywny i może nawet wielokrotny orgazm,
  • chcesz lepiej nawilżyć swoje strefy intymne,
  • potrzebujesz silniejszego rozgrzania.


Dzięki suplementowi dla kobiet XSlim Spray Sensuel poprawi się ukrwienie Twoich stref intymnych, co diametralnie wpłynie na odczuwaną przez Ciebie przyjemność. Teraz możesz zagwarantować sobie i partnerowi ogrom rozkoszy, jakiej dawno nie odczuwaliście. Ty poczujesz się ciasna i gotowa do całonocnych igraszek, a on oszaleje z pożądania!

XSlim Spray Sensuel to preparat, który może pomóc w zniwelowaniu negatywnych skutków przebytej ciąży. Po porodzie pochwa często traci swoją elastyczność, co niekorzystnie wpływa zarówno na doznania kobiety, jak i na satysfakcję partnera.

Sposób użycia:
Wystarczy psiknąć kilka razy w okolice miejsc intymnych i poczekać parę minut do wchłonięcia produktu.


Pojemność: 100 ml
Dozownik: spray


* Suplementy na każdego mogą oddziaływać z różną mocą - zależy to choćby od indywidualnych predyspozycji danej osoby. Nie możemy więc zagwarantować osiągnięcia konkretnych efektów.

** Kolor produktu może różnić się nieco od prezentowanego na ilustracjach. Nie ma to jednak wpływu na skład lub efektywność produktu.

Napisz opinię
2015-08-20 20:16:10 - Sylv

Super, poczułam się jak dziewica ;) mój partner również jest nim zachwycony :)

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...