loadingimg

Wczytuję dane...

Logowanie za pomocą kont zewnętrznych:

  • Użytkownicy online: 4
  • Aktualny czas:
  • pl
  • en
  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Kontakt

GG: 47288045

Tel.: 536 535 252

Mail: biuro@swiatdoznan.pl

Dlaczego my?
100% dyskrecji!

Szanujemy Twoją prywatność i zapewniamy Ci 100% dyskrecji.

Towary pakowane i wysyłane są tak, aby nie zdradzały zawartości!

Sex Shop Świat doznań

Nasz sklep internetowy (sex shop) Świat doznań oferuje Państwu najwyższej jakości produkty erotyczne w najlepszych cenach.

Biuro:
NPROFIT
Chełmońskiego 2/1
60-743 Poznań

Polecamy

Wibratory

 

W tej kategorii znajdują się gadżety, które zapewnią niezapomniane doznania paniom, panom, a nawet obojgu partnerom jednocześnie. Wibratory zostały zaprojektowane tak, by pobudzać najsilniejsze strefy erogenne. Są wykonane z bezpiecznych dla skóry materiałów, pracują niezwykle cicho, dzięki czemu pozwalają w pełni skupić się na odczuwanej przyjemności. Wśród gadżetów w naszym sklepie znajdują się zarówno te o klasycznym kształcie, jak i nowoczesne zabawki dla tych, którzy poszukują nowych przygód.

W naszym asortymencie znajdują się jedynie sprawdzone i renomowane marki wibratorów, np. LELO, MyStim, Nexus, Odeco, Vibe Therapy, Marc Dorcel, FUN FACTORY, We-Vibe, BSWISH, OVO, Svakom czy PicoBong. Rodzajów tych pomocnych zabawek dla dorosłych jest na światowym rynku cała masa, my natomiast oferujemy Państwu wszystkie z nich. Poczynając od prostych i fallicznych kształtów (w wersji mini, normal lub maxi), przez bardziej odważne projekty designerów, stanowiące same w sobie małe, wibrujące dzieła sztuki, aż po rozkoszne „króliczki” czy modele nadające się również do zabaw wzbogaconych elektrostymulacjom.

Niesamowita gama kolorystyczna sprawia, że mogą Państwo wybrać wibrator w takim odcieniu jaki jest najmilszy państwa wzrokowi – wygląd zabawki znacząco wpływa na wyobraźnię, a więc i na jakość doznać płynących z używania zabawki. Nasza oferta wibratorów obejmuje modele przeznaczone zarówno dla początkujących użytkowników i użytkowniczek, jak i dla tych z Państwa, którzy pierwsze próby ze światem doznań mają już za sobą i starają się teraz skompletować własny zbiór gadżetów erotycznych, który odpowiadał by różnorodnym potrzebom i nastrojom w sypialni. Także ceny naszych towarów w tej kategorii są niezwykle zróżnicowane, by każdy mógł znaleźć wibrator, który nie tylko odpowiada mu parametrami, ale i kwotą na rachunku końcowym – u nas tańszy model wciąż jest bezpieczny dla twojego zdrowia!

 

  • Sortuj według:
  • Wyświetl poproduktów
Wyświetlono produktów na stronie: 48 / 2227