Wibratory

 

W tej kategorii znajdują się gadżety, które zapewnią niezapomniane doznania paniom, panom, a nawet obojgu partnerom jednocześnie. Wibratory zostały zaprojektowane tak, by pobudzać najsilniejsze strefy erogenne. Są wykonane z bezpiecznych dla skóry materiałów, pracują niezwykle cicho, dzięki czemu pozwalają w pełni skupić się na odczuwanej przyjemności. Wśród gadżetów w naszym sklepie znajdują się zarówno te o klasycznym kształcie, jak i nowoczesne zabawki dla tych, którzy poszukują nowych przygód.

W naszym asortymencie znajdują się jedynie sprawdzone i renomowane marki wibratorów, np. LELO, MyStim, Nexus, Odeco, Vibe Therapy, Marc Dorcel, FUN FACTORY, We-Vibe, BSWISH, OVO, Svakom czy PicoBong. Rodzajów tych pomocnych zabawek dla dorosłych jest na światowym rynku cała masa, my natomiast oferujemy Państwu wszystkie z nich. Poczynając od prostych i fallicznych kształtów (w wersji mini, normal lub maxi), przez bardziej odważne projekty designerów, stanowiące same w sobie małe, wibrujące dzieła sztuki, aż po rozkoszne „króliczki” czy modele nadające się również do zabaw wzbogaconych elektrostymulacjom.

Niesamowita gama kolorystyczna sprawia, że mogą Państwo wybrać wibrator w takim odcieniu jaki jest najmilszy państwa wzrokowi – wygląd zabawki znacząco wpływa na wyobraźnię, a więc i na jakość doznać płynących z używania zabawki. Nasza oferta wibratorów obejmuje modele przeznaczone zarówno dla początkujących użytkowników i użytkowniczek, jak i dla tych z Państwa, którzy pierwsze próby ze światem doznań mają już za sobą i starają się teraz skompletować własny zbiór gadżetów erotycznych, który odpowiadał by różnorodnym potrzebom i nastrojom w sypialni. Także ceny naszych towarów w tej kategorii są niezwykle zróżnicowane, by każdy mógł znaleźć wibrator, który nie tylko odpowiada mu parametrami, ale i kwotą na rachunku końcowym – u nas tańszy model wciąż jest bezpieczny dla twojego zdrowia!

 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów