Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 6.80 PLN
Producent: LSDI

Spanish Fly Pink - feromony zapachowe dla kobiet, które chcą uwodzić mężczyzn i rozpalać ich zmysły!

Wspaniała kompozycja wyjątkowych aromatów zapachowych i feromonów, które razem tworzą niewidzialny afrodyzjak o niewyobrażalnej mocy. Dzięki Spanish Fly Pink możesz obezwładniać męską wyobraźnię, owijać facetów wokół palca i hipnotyzować ich z niespotykaną dotychczas efektywnością.

Jeśli zastanawiałaś się nad sekretem kobiet, które przyciągają mężczyzn niczym magnes ot tak, teraz znalazłaś odpowiedź. Rozwiązaniem są feromony, wytwarzane przez organizm każdego człowieka. Teraz masz szansę zoptymalizować i spotęgować ich działanie! Wystarczy zaaplikować dosłownie kilka kropel na kołnierzyk koszuli i cieszyć się rosnącym zainteresowaniem ze strony mężczyzn, którzy nie będą mogli oderwać od Ciebie wzroku.

Nie ma znaczenia czy chcesz zaciągnąć faceta do łóżka, czy może oczekujesz zaproszenia na romantyczna kolację. A może marzy Ci się ponowne rozpalenie zmysłów swojego męża? Od tej chwili masz niepowtarzalną szansę działać na podświadomość mężczyzn w taki sposób, że wśród nich po prostu musi znaleźć się ten, który spełni Twoje życzenie.

Poczujesz się piękna, atrakcyjna, zmysłowa i namiętna. Czas z nieśmiałym uśmiechem obserwować zakłopotanych facetów, którzy za wszelką cenę próbują ukryć swoje pożądanie. Ten niewidzialny afrodyzjak pomoże Ci przeprowadzić małą rewolucję w Twoim życiu towarzyskim!

Ludzie będą dążyć do rozmowy z Tobą, walcząc o Twoje względy i marząc o spędzeniu przy Tobie jak największej ilości czasu. Bądź szczęśliwa, poczuj się doceniona i daj innym cieszyć się Twoim naturalnym pięknem.

Faceci kochają kobiety świadome własnej wartości - bądź pewna siebie i seksowna, a nie dość, że nie oprze Ci się żaden mężczyzna, to jeszcze masz szansę poprawić swoje życie na płaszczyźnie służbowej czy towarzyskiej.

Feromony zapachowe dla kobiet Spanish Fly Pink to produkt najwyższej jakości.  

Pojemność: 10 ml

Jest to produkt silnie stężony, więc wystarczy kilka kropel na kołnierzyku czy mankietach!