Kod producenta: FM-48
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 6.80 PLN
Producent: Lavea

Kolekcja naturalnych mydeł wykonanych w odmiennym procesie technologicznym. Mydła są ręcznie wykonane na bazie oleju palmowego i kokosowego z dodatkiem ekstraktów z kwiatów arniki górskiej i olejku wiesiołkowego. Mają naturalne barwy i są ozdabiane elementami naturalnymi.

Użyte surowce są najwyższej jakości, a lecznicze wyciągi i roślinne olejki wpływają pozytywnie na jędrność i zdrowie skóry. Olejki i ekstrakty oraz substancje aktywne łagodzą wszelkie podrażnienia skóry, oparzenia słoneczne i termiczne, są pomocne przy obrzękach pourazowych i uszkodzeniach naskórka, rewitalizują, regenerują i przywracają doskonałą kondycję skórze.

Różnorodność kształtów, barw i zapachów powoduje, że mydła te mogą ozdobić każdą łazienkę lub salon kąpielowy.
Jakość mydeł poparta jest atestem. Mydła nie zawierają substancji pochodzenia zwierzęcego, a ich produkcja nie wiązała się w żadnej fazie produkcji z testami z udziałem zwierząt (cruelty-free).

Napisz opinię
2016-01-14 09:53:03 - Krystian

Rzadko które mydło jest teraz ręcznie wyrabiane, raczej to kwestia maszyn. Mydło roślinne działa przede wszystkim lecznico na skórę, w przeciwieństwie do mydeł opartych na samych chemikaliach. Fajnie, że jeszcze ktoś podejmuje się robienia mydeł ręcznie