Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 6.80 PLN
Producent: Pipedream (US)

Pdx Tender Twat

 

 

Zawsze marzyłeś o przerżnięciu napiętej chętnej cipki , więc na co czekasz? Ta delikatna dziewica trzyma się wiernie fiuta swojego pana i chętnie delikatnie masuje go w każdej zmysłowej chwili.Super miękki materiał Fanta Flesh doskonale imituje w dotyku prawdziwą skóry i ściśle otacza każdy centymetr nabrzmiałego penisa podczas zabawy! Posmaruj członka wodnym lubrykantem i rozkoszuj się przyjemnym poślizgiem wnętrza początkującej cipki. Tylko bądź delikatny, kiedy będziesz ją penetrował! Pamiętaj, że to jej pierwszy raz!

 

Aksamitnie miękki materiał Fanta Flesh dostarcza najbardziej realistycznych doznań podczas każdej miłosnej sesji. Każdy użytkownik przysięga, że czuje się jak podczas seksu z prawdziwą kobietą, tylko lepiej, bo ta nie ma najmniejszych oporów przed jakimkolwiek eksperymentem! Ona jest zawsze gotowy do pracy i nigdy nie mówi nie! Żadnych wymówek, tylko mnóstwo zabawy i chęci do przyjmowania twojego ciepłego ładunku!

 

Kiedy skończysz,przekręć nakrętkę w ukrytą głęboko w jej wnętrzu i nie martw się o nic! Czyszczenie jest bardzo proste, po zabawie wystarczy użyć antybakteryjnego cleneara do zabawek erotycznych i ciepłej wody.

 

Specyfikacja:

  • wykonana z najwyższej jakości elastycznego TPR, bezpiecznego dla skóry Realistic Fanta Flesh
  • wejście dwustronne
  • w komplecie próbka lubrykantu nawilżającego i płynu do czyszczenia
  • wymiary: długość - 11,8cm, szerokość - 5,5cm, wysokość - 4,9cm
  • bardzo poręczna i łatwa do utrzymania w czystości

 

 

Używać i czyścić tylko z lubrykantami na bazie wody.