Realizacja zamówienia: 48 godziny
Koszt wysyłki od: 6.80 PLN
Producent: system jo

Jo for Women Sure Shrink - suplement dla kobiet w postaci kremu zwężającego pochwę

Unikalne właściwości Jo for Women Sure Shrink sprawiają, że produkt ten to idealne rozwiązanie dla wszystkich kobiet, które marzą o zwężeniu ścianek pochwy poprzez obkurczenie odpowiednich mięśni i uelastycznienie jej ścianek. Ten krem, którego cechuje bardzo wysoka jakość, pozwala przywrocić strefom intymnym dawny blask, intensyfikując dozniania osiągane nie tylko przez kobietę, ale i mężczyznę.

Faceci bowiem uwielbiają efekt dziewicy! Dzięki niemu osiągają oni przyjemność charakterystyczną dla lat młodzieńczych i pierwszych, niezapomnianych do końca życia zbliżeń. Teraz możesz sprawić, że przyszłe igraszki też będą pamiętać naprawdę bardzo długo!

Przede wszystkim jednak, wyjątkowe chwile czekają Ciebie. Kobiece narządy intymne często tracą swoją sprężystość, co z reguły wynika z wieku lub przebytej ciąży. Jo for Women Sure Shrink to nie tylko suplement dla kobiet, które po prostu potrzebują lepszej i silniejszej stymulacji, ale również dla pragnących czuć się lepiej i zdrowiej w swoim ciele oraz zapewnić partnerowi jak największą rozkosz.

Seks będzie przyjemniejszy i bardziej zmysłowy również dzięki temu, że krem ten pomaga korzystnie wpłynąć na nawilżenie pochwy. Wpłynie to zarówno na Twój komfort, jak i doznania partnera.

Wyjątkowa i unikatowa receptura została oparta o naturalne składniki, które gwarantują bardzo kompleksowe efekty kuracji tym suplementem dla kobiet. Oprócz podstawowych skutków, takich jak obkurczenie mięśni pochwy i uelastycznienie jej ścianek, Jo for Women Sure Shrink korzystnie wpływa na nawilżenie oraz regenerację błony śluzowej, biorąc również udział w procesie zapobiegania wszelkim infekcjom czy reakcjom alergicznym.

Sposób użycia: Niewielką ilość kremu rozprowadzić po ściankach pochwy kilkanaście minut przed stosunkiem.

Pojemność: 30 ml


* Wszystkie kobiety są wyjątkowe i niepowtarzalne, zatem nie można zagwarantować osiągnięcia dokładnie tych samych efektów - na to wpływ ma stan organizmu czy tryb życia danej kobiety.

  • produkcja: 

    USA

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...