Realizacja zamówienia: 10 dni
Koszt wysyłki od: 6.80 PLN
Producent: hot shiatsu

Shiatsu Stimulation Cream - suplement dla kobiet, które pragną zwiększyć swoje libido i zapewnić sobie bardziej intensywne doznania!

Niepowtarzalna formuła tego produktu zapewnia szereg właściwości, dzięki którym błyskawicznie spotęgujesz swoje libido i sprawisz, że stymulacja będzie dużo bardziej intensywna! Shiatsu Stimulation Cream zwiększy przepływ krwi do Twoich stref intymnych, co znacząco wpłynie na osiąganą przez Ciebie przyjemność.

Twoje strefy intymne będą o wiele bardziej czułe i wrażliwe, orgazmy zaś znacznie dłuższe i silniejsze. Shiatsu Stimulation Cream to nie tylko suplement dla kobiet, które są nieco oziębłe i mają problem z nabraniem odpowiedniej ochoty na seks, ale również dla tych marzących o jeszcze bardziej ognistym życiu seksualnym.

Czas rozpalić swoje zmysły, popuścić wodze fantazji i zamienić się w drapieżną kotkę, która w sypialni dostaje wszystko to, czego pragnie. Suplement dla kobiet Shiatsu Stimulation Cream jest gwarancją zwielokrotnienia reakcji stref intymnych na bodźce, co korzystnie wpłynie na pożycie zarówno Twoje, jak i partnera. Sama poczujesz się zaskoczona, ile męskości i dumy zyska dzięki widokowi Twej wyjątkowej satysfakcji i niesamowitych doznań.

Ten krem to afrodyzjak dla kobiet, które kochają seks i chcą poznać nowe zakątki świata cielesnej rozkoszy. Od teraz możesz poznać doznania tak intensywne, jak Ci się to do tej pory nie śniło!

SPOSÓB UŻYCIA: Niewielką ilość kremu rozprowadź w miejscach, w których chcesz zintensyfikować doznania (przede wszystkim łechtaczka!).

Pojemność: 50 ml


* Suplementy na każdego człowieka działają z różnym skutkiem - wszystko zależy od jego organizmu, indywidualnych cech i szeregu innych czynników. Nasza firma nie może więc zagwarantować konkretnych i wymiernych efektów.

 • baterie_w_zestawie: 

  NO

 • dlugosc: 

  0

 • dlugosc_calkowita: 

  0

 • jednodotykowy_przycisk: 

  NO

 • produkcja: 

  Austria

 • wielofunkcyjny: 

  NO

 • wodoodporny: 

  NO

 • zdalnie_sterowany: 

  NO

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...