Realizacja zamówienia: 48 godziny
Koszt wysyłki od: 6.80 PLN

PeniStim to suplement diety dla mężczyzn marzących o bardziej intensywnym życiu seksualnym, silniejszym członku i większej erekcji!

Głównym walorem preparatu PeniStim jest jego znakomity wpływ na przepływ krwi do naczyń krwionośnych w strukturze penisa, dzięki czemu rozciągają się ciała jamiste. To zaś w konsekwencji skutkuje większymi rozmiarami członka w trakcie erekcji, zarówno jeśli chodzi o długość, jak i grubość oraz obwód.

Zawarte w suplemencie diety PeniStim składniki naturalne wpływają nie tylko na gabaryty erekcji, ale również na fantastyczny zastrzyk sił witalnych, który pomaga bardziej intensywnie i dłużej cieszyć się pięknem miłosnych igraszek.

Systematyczna suplementacja pozwala zwiększyć libido, odporność oraz wydolność seksualną, na których osłabienie może mieć wpływ wiele czynników. Do takowych należą choćby nieodpowiednia dieta, duże natężenie stresu, używki, przemęczenie i wiele innych bodźców zewnętrznych.

Właściwości suplementu diety dla mężczyzn poprawiają również ilość oraz jakość nasienia, dzięki czemu Twoje wytryski mogą być pokaźne i imponujące!

Jeśli jesteś facetem, który pragnie być niezawodnym, silnym i męskim samcem alfa, utożsamianym przez wszystkie kobiety z niepowtarzalnymi orgazmami i rozkoszą, o jakiej wcześniej nie śniły, trafiłeś na idealny preparat. PeniStim pomoże Ci osiągnąć cel i podbić niejedną sypialnię!

Wzorowy kochanek dba nie tylko o swoją satysfakcję, ale również o zadowolenie partnerki, dlatego od tej chwili możesz być współczesnym Casanovą, uwielbianym przez kobiety!

Marzą Ci się intensywniejsze doznania i jeszcze większa przyjemność? PeniStim pozwala czerpać taką radość z piękna seksu, jakiej sobie dotychczas nie wyobrażałeś. Daj sobie szansę na przeżycie przygód, które do tej pory widywałeś jedynie na filmach!

O sile i efektywności suplementu diety dla mężczyzn PeniStim świadczy fakt, że został wyprodukowany w oparciu o naturalne składniki, od lat znane z pomagania potrzebującym mężczyznom:

  • chlorowodorek L-argininy, który potęguje doznania, wzmacnia i powiększa erekcję,
  • tribulus terrestris, który zwiększa libido,
  • pestki dyni, które niwelują odczucie stresu i chronią przed schorzeniami prostaty,
  • żeń-szeń, który zapewnia zastrzyk energii oraz zwiększa wydolność,
  • palma sabałowa, która chroni przed przerostem prostaty,
  • cytryniec chiński, który potęguje libido, zwiększa pożądanie oraz ułatwia czerpanie większej satysfakcji z seksu,
  • pieprz cayenne, który pełni funkcję afrodyzjaku. 


Najbardziej efektywne będzie spożycie rano w trakcie posiłku, ewentualnie tuż po jego zakończeniu. Zaleca się nie przekraczać zalecanej dziennej dawki do spożycia (2 kapsułki).

Opakowanie: 65 kapsułek
* Nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że w stu procentach zostaną osiągnięte konkretne, wyznaczone cele, bowiem suplementy działają w sposób zależny od organizmu każdego człowieka.