Realizacja zamówienia: 48 godziny
Koszt wysyłki od: 6.80 PLN
Producent: cobeco

Spanish Drops Banana to wyjątkowej klasy hiszpańska mucha o świeżym i słodkim smaku bananów!

Suplement diety Spanish Drops Banana to hiszpańska mucha, czyli znakomity i efektywny afrodyzjak, który pomoże Ci rozpalić do czerwoności zmysły zarówno swoje, jak i osoby, która Cię interesuje i kręci.

Nie do końca satysfakcjonujące libido jest nie tylko czynnikiem, który uniemożliwia czerpanie pełnej radości z wyjątkowego piękna seksu, ale również przyczyną pogorszenia się relacji pomiędzy partnerami. Nie od dziś wiadomo przecież, że seks jest naprawdę solidnym budulcem silnych i stabilnych związków.

Niektórym ludziom wydaje się, że ochota na seks w ich przypadku nigdy nie przeminie. Niestety, życie nie zawsze jest tak łaskawe i z biegiem czasu, wraz z postępującym wiekiem libido spada i to znacznie. Na całe szczęście hiszpańska mucha Spanish Drops Banana dostarcza szansę na zniwelowanie skutków upływającego czasu i dłuższe zachowanie ochoty na igraszki.

Innym czynnikiem niekorzystnie wpływającym na popęd seksualny jest tryb życia danego człowieka. Duże znaczenie może mieć zmęczenie, przepracowanie lub stres, który często towarzyszy życiu zawodowemu.

Równie istotny jest stan zdrowia, na który wpływ mają między innymi przebyte choroby, sposób odżywiania się czy korzystanie z różnego rodzaju używek.

Jak widać, mnogość czynników mających niekorzystny wpływ na libido determinuje fakt, że czasami ciężko wskazać jeden, kluczowy bodziec.

Właśnie dlatego warto skorzystać z unikalnego suplementu diety w postaci hiszpańskiej muchy Spanish Drops Banana o rewelacyjnym smaku tropikalnego banana!

Jedyne, co należy zrobić, to zaaplikować kilka kropel pod język osoby, na której podniecenie zamierzamy wpłynąć, lub do jej napoju.

Pojemność: 15 ml* Zalecamy wziąć pod uwagę, że efektywność suplementacji zależy przede wszystkim od wachlarza indywidualnych predyspozycji danego organizmu, w związku z czym nie możemy zagwarantować uzyskania konkretnych i ściśle założonych rezultatów.

  • kolor: 

    NO

  • produkcja: 

    Holandia