Realizacja zamówienia: 48 godziny
Koszt wysyłki od: 6.80 PLN
Producent: cobeco

Spanish Drops Blackberry to hiszpańska mucha, która łączy w sobie niezwykle zmysłowy smak jeżyn z możliwością wywołania niespotykanej dotychczas fali pożądania!

Suplement diety w postaci hiszpańskiej muchy Spanish Drops Blackberry doskonale sprawdzi się w trzech różnych okolicznościach:

  • Przede wszystkim w sytuacji, w której to Tobie brakuje satysfakcjonującego libido i pragniesz ponownie zagwarantować sobie optymalny popęd seksualny.
  • Również w sytuacji, w której marzysz o poderwaniu kogoś, uwiedzeniu go i sprawieniu, że będzie chciał (lub chciała!) spędzić z Tobą najbardziej namiętne chwile!
  • A także w sytuacji, w której w Waszym związku coś się wypaliło i potrzebujecie sposobu na podgrzanie atmosfery w Waszej sypialni!


Hiszpańska mucha Spanish Drops Blackberry to jeden z wielu różnych produktów z tej serii, którą wyróżnia ogromna różnorodność smaków i aromatów. Tym razem do Państwa dyspozycji trafiają jeżyny, słodkie i zmysłowe!

Chyba nikt nie ma najmniejszych wątpliwości, że udane życie seksualne to w przypadku każdej pary szansa nie tylko na wielką przyjemność i chwile wypełnione namiętnością, ale również na ustabilizowanie swojego związku i oparciu go na poczuciu wzajemnej bliskości. Seks jest przecież kapitalnym budulcem i fundamentem udanych relacji o charakterze damsko-męskim.

Co może wpłynąć na osłabienie popędu seksualnego? Mniejsze libido może wynikać z oddziaływania jednego lub kilku z wielu potencjalnych czynników. Możliwe przyczyny to chociażby coraz większy wiek danej osoby, zmęczenie, przepracowanie, stresujący tryb życia, nieodpowiednia dieta czy stosowanie używek, zły stan zdrowia lub problemy o charakterze hormonalnym.

Warto zatem dać sobie szansę na udane życie seksualne! Jeśli masz ochotę wzbudzić w sobie lub kimś podniecenie, będące świetnym wstępem do przepięknych chwil pełnych namiętności i uniesień, suplement diety w postaci hiszpańskiej muchy Spanish Drops Blackberry jest dla Ciebie idealny!

Jedyne, co musisz zrobić, to kilka kropel preparatu zaaplikować pod język lub do picia osoby, którą chcesz rozpalić!

Pojemność: 15 ml


* Należy wziąć pod uwagę, że suplementy diety działają z intensywnością zależną od poszczególnych cech danego organizmu, więc nasza firma nie może zagwarantować uzyskania ściśle określonych efektów.


  • kolor: 

    NO

  • produkcja: 

    Holandia