Realizacja zamówienia: 48 godziny
Koszt wysyłki od: 6.80 PLN
Producent: cobeco

Spanish Fly Chocolate to niezwykła hiszpańska mucha, która łączy w sobie właściwości uwodzicielskie ze zmysłowym, słodkim smakiem czekolady!


Wspaniały produkt dla wszystkich osób, które chcą podrywać i uwodzić ze znacznie większą skutecznością. Jeśli masz poczucie, że w Waszej sypialni nieco się ochłodziło i szukasz rozwiązanie, które umożliwi Ci ponowne podsycenie tego niezwykłego żaru namiętności, Spanish Fly Chocolate to suplement diety wymyślony z myślą o Tobie!

Spanish Fly Chocolate to silny środek, dzięki któremu można zwiększyć popęd seksualny zarówno swój, jak i osoby, która znajdzie się akurat w Twoim centrum uwagi. Niezależnie od tego, czy będzie to ktoś, z kim jesteś w stałym związku, czy może obca osoba, którą zapragniesz zdobyć!

Suplement diety Spanish Fly Chocolate doskonale rozpala zmysły i przywołuje niepowtarzalną atmosferę namiętności i pożądania. Jeśli marzy Ci się wywołanie optymalnego podniecenia, które uwolni w Was wyjątkowy magnetyzm, Spanish Fly Chocolate to produkt dla Ciebie!

Co może wpłynąć na osłabienie libido? Bardzo wiele czynników, które są tak liczne i różnorodne, że rzadko można wyróżnić ten jeden, konkretny. Dlatego właśnie wyprodukowano Spanish Fly Chocolate, hiszpańską muchę o smaku czekolady, kompleksowo niwelującą oddziaływanie czynników takich, jak:

 • postępujący wiek,
 • wysokie natężenie stresu,
 • przemęczenie / przepracowanie,
 • kiepski stan zdrowia,

 • zły sposób odżywiania się.


Daj szansę na ogromne pożądanie zwieńczone kapitalnymi chwilami pełnymi nieprawdopodobnej rozkoszy!

Pojemność: 15 ml – kilka kropel pod językiem lub w szklance z napojem wystarczy do uzyskania optymalnego efektu.* Każdy organizm inaczej reaguje na kurację suplementami, dlatego nie możemy zagwarantować uzyskania konkretnych efektów. • kolor: 

  NO

 • produkcja: 

  Holandia