Realizacja zamówienia: 10 dni
Koszt wysyłki od: 6.80 PLN
Producent: Pjur (GE)

Pjur Med Pro-Long to unikalne serum, które każdemu mężczyźnie pozwoli opóźnić moment szczytowania i znacznie wydłużyć stosunek!

Doskonały produkt dla facetów, którym marzy się większa sprawność seksualna i wytrzymałość maratończyka. Przedwczesny wytrysk to problem dotykający ogromną liczbę mężczyzn, a rynek obfituje w mało skuteczne preparaty. Na szczęście, Pjur Med Pro-Long powstał z myślą o panach ceniących sobie wymierne efekty i realną możliwość poprawienia swojej wydolności!

Chyba każdy facet marzy o wizerunku niezawodnego superherosa, który w oczach kobiet jest gwarancją niezapomnianych chwil, pięknych uniesień i rozkoszy nie z tej Ziemi. Teraz i Ty możesz zostać gościem imponującym swoją sprawnością seksualną.

Problemy ze zbyt szybko nadchodzącym momentem szczytowania mogą być spowodowane wieloma najróżniejszymi czynnikami. Do tych najbardziej powszechnych i najczęściej występujących należą choćby stres czy problemy zdrowotne. Wizyty u lekarzy nie należą do najprzyjemniejszych, bo przecież nikt nie lubi dzielić się informacjami na temat swojej intymności, tym bardziej z obcymi ludźmi.

Dlatego właśnie Pjur Med Pro-Long to suplement dla mężczyzn chcących pomóc sobie w zostaniu seksualnym maratończykiem! Jeśli marzy Ci się wydłużenie czasu igraszek i pieszczot, trafiłeś po prostu idealnie.

Od tej chwili możesz sprawić, że Twoja partnerka nie będzie chciała wypuścić Cię z sypialni! Pokaż jej, że jesteś dla niej najlepszym, co jej się przytrafiło. Udowodnij, że to Ty możesz być dla niej gwarancją niezwykłych uniesień zwieńczonych przepięknym orgazmem!

Wyjątkowość suplementu dla mężczyzn Pjur Med Pro-Long wynika przede wszystkim z faktu, że delikatnie znieczula powierzchnię penisa, lecz nie wywołuje efektu paraliżującego, więc nie zmniejsza intensywności odczuwanych doznań!

Pojemność: 20 ml
* Każdy organizm różni się od pozostałych, co sprawia, że nie możemy zagwarantować osiągnięcia konkretnych efektów, gdyż suplementy działają w sposób uwarunkowany indywidualnymi cechami poszczególnych organizmów.

  • produkcja: 

    Luksemburg

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...