Realizacja zamówienia: 10 dni
Koszt wysyłki od: 6.80 PLN
Producent: joydivision

Penisex Creme For Him to krem intymny dla mężczyzn, którym zależy na większej potencji, zwielokrotnionym libido oraz doznaniach tak wyjątkowych, jak jeszcze nigdy wcześniej!

Unikalna receptura stworzona w oparciu o wyjątkowe składniki aktywne pozwala urozmaicić życie seksualne zarówno mężczyzny, jak i kobiety. Twoja partnerka będzie zachwycona poziomem, na który teraz wywindujesz Wasze wspólne przeżycia!

Jeśli oboje chcecie odczuwać przyjemność znacznie intensywniej niż do tej pory, Penisex Creme For Him to doskonały sposób na rewolucję w Waszej sypialni. Ty możesz być bardziej męski, silniejszy i niezawodny, a kobiety nie będą mogły wyjść z podziwu!

Stań się prawdziwym łóżkowym superherosem, który w oczach kobiety jest gwarancją niepowtarzalnego orgazmu.

Dlaczego Penisex Creme For Him to produkt tak wyjątkowy i skuteczny? Co sprawia, że warto zainwestować w ten suplement dla mężczyzn?

  • bo Twoja erekcja może być potężna i...
  • ... osiągniesz ją z ogromną łatwością,
  • intensywniej i mocniej odczujesz nawet najbardziej subtelny dotyk,
  • Twoja kobieta będzie absolutnie zachwycona,
  • poznacie nowe granice cielesnej rozkoszy,
  • Twoja sprawność seksualna diametralnie wzrośnie,
  • możesz być prawdziwym łóżkowym supermanem!


Problemy z libido ma zaskakująco wielu facetów, a co najgorsze, występuje wiele przyczyn takiego stanu rzeczy. Regularne wizyty u lekarzy są dla nas dość krępujące i wstydliwe, szczególnie, kiedy trzeba opowiadać o problemach natury intymnej. Dlatego wymyślono suplement dla mężczyzn Penisex Creme For Him, który jest efektywny i może mieć zbawienny wpływ na życie seksualne każego faceta!

Posmaruj penisa, wmasuj krem, daj mu się wchłonąć i ciesz się efektami!

Pojemność: 50 ml


* Suplementy z definicji zakładają działanie uwarunkowane szeregiem indywidualnych cech danego organizmu, więc w związku z faktem, że nie istnieją dwie identyczne osoby, nie jesteśmy w stanie zagwarantować uzyskania dokładnie założonych efektów.


  • produkcja: 

    Niemcy