Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN

Intimate Organics prezentuje Green Foaming Toy Cleaner - pienisty środek czyszczący przeznaczony do higieny artykułów erotycznych, oparty wyłącznie na naturalnych składnikach antybakteryjnych. Wolny od triklosanu i alkoholu, dzięki czemu jest wyjątkowo delikatny dla wszystkich rodzajów materiałów, z których wyprodukowane są nasze ulubione zabawki i bezpieczny dla skóry.

 

Dlaczego produkty Intimate Organics nie zawierają triklosanu? Badania wykazały, że triklosan wpływa na gospodarkę hormonalną, przez co może być szkodliwy dla naszego zdrowia. Bezpieczeństwo stosowania triklosanu obecnie jest testowane przez amerykańską Agencję Żywności i Leków oraz kanadyjski departament zdrowia.

 

W skład tego wysokiej jakości środka czyszczącego wchodzą wyłącznie naturalne ekstrakty, takie jak olejek drzewa herbacianego, olejek lawendowy i oznaczony znakiem towarowym Intimate Organics korzeń gujawy, będący wysoce skutecznym, naturalnym środkiem antybakteryjnym.

 

Wysokiej jakości produkty są wykonane z wysokiej jakości składników. Intimate Organics zdają sobie sprawę z tej reguły i realizują ją w 100%. Dzięki temu wszystkie ich produkty są wolne od parabenów, dietanoloaminy, syntetycznego mentolu, benzokainy i siarczanów. W Intimate Organics pracują eksperci oddani tworzeniu wyjątkowych, wysokiej jakości produktów, które naturalnie wzbogacą zmysłowość między partnerami. Wszystkie produkty Intimate Organics są stworzone z organicznych składników certyfikowanych przez rząd Stanów Zjednoczonych, dlatego są bezpieczne do stosowania przez wegan i nigdy nie były testowane na zwierzętach.

 

Intimate Organics stawia na edukację, wierząc, że mądrzy klienci wybierają zdrowsze produkty. Ta dewiza ugruntowała silną pozycję marki na rynku, zdobywając rzeszę zadowolonych, lojalnych klientów. Jeśli chcesz naturalnie uatrakcyjnić swoje życie intymne, Intimate Organics to doskonały wybór.

 

Wyprodukowano w Kanadzie.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...