Realizacja zamówienia: 10 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: Colt Gear

COLT Vacuum Pump System to wysokiej klasy pompka do powiększania penisa.

Pompka COLT Vacuum Pump System pozwoli Ci wydłużyć penisa, zwiększyć jego grubość, korzystnie wpłynąć na wydolność i wytrzymałość oraz zintensyfikować doznania.

Produkt ten posiada zwężający się ku końcowi cylinder, co gwarantuje znacznie bardziej optymalne dopasowanie oraz ssanie. Cylinder ten jest przezroczysty, dzięki czemu można lepiej kontrolować swoje postępy i osiągnięcia.

Dzięki udogodnieniu w postaci silikonowego rękawa możesz zapewnić sobie odpowiednie uszczelnienie oraz idealne dopasowanie. Wnętrze wykonane jest z wyjątkowo gładkiego materiału, dzięki czemu używanie COLT Vacuum Pump System jest komfortowe i przyjemne.

COLT Vacuum Pump System jest wyposażona w profesjonalny manometr próżniowy, służący do pomiaru ciśnienia i wspomagający kontrolę nad korzystaniem z tej pompki do powiększania penisa.

Łatwy w obsłudze zawór pozwala momentalnie przerwać stosowanie, co potęguje tylko pewność kontroli nad tym akcesorium. Wąż natomiast jest odporny na zagniecenia.

Podczas korzystania z pompki do powiększania penisa COLT Vacuum Pump System zaleca się stosowanie lubrykantów na bazie wody. Produkt należy czyścić ciepłą wodą i mydłem lub środkami przeznaczonymi do pielęgnacji akcesoriów i gadżetów erotycznych.

Parametry techniczne:
Długość całkowita: 24 cm
Kolor: przezroczysty