Realizacja zamówienia: 10 dni
Koszt wysyłki od: 6.80 PLN
Producent: nmc

Kulki analne "Delight Throb" to wyjątkowo uniwersalny produkt - jest on doskonałym rozwiązaniem zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, dla początkujących, ale i dla osób nieco bardziej doświadczonych, dla osób preferujących indywidualne wyprawy w rejony analnych doznań, a także dla par, które chcą jeszcze bardziej zbliżyć się do siebie i jeszcze lepiej poznać swoje ciała.

Kulki te stworzone są z silikonu jakości medycznej, materiału antybakteryjnego, który jest bardzo przyjemny w dotyku. Dodatkowym atutem jest fakt, że są wodoodporne i hipoalergiczne - miejsca intymne jeszcze nigdy nie były tak bezpieczne, a odkrywanie nowych etapów seksualnej satysfakcji tak łatwe.

Długość tego akcesorium to 24 cm, a średnica każdej z pięciu kulek wynosi 1.8 cm. Niewielki rozmiar i teksturowana powierzchnia zapewniają przyjemne, lecz wyjątkowo intensywne doznania, idealne dla początkujących, ale także dla osób poszukujących nowych, niepowtarzalnych wrażeń. Neutralny czarny kolor przyrządu pozwala na korzystanie z kulek analnych "Delight Throb" zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Pierścień u nasady gwarantuje bardzo sprawne wyjęcie kulek z odbytu oraz umożliwia zastosowanie wielu podniecających manewrów, takich jak choćby ruchy okrężne.

Producentem urządzenia jest firma NMC.


Dane techniczne:

Długość całkowita - 24 cm.
Szerokość - 1.8 cm.
Materiał - silikon jakości medycznej.
Kolor - czarny.
Producent - NMC.


Przy korzystaniu z produktu sugeruje się używanie lubrykantów na bazie wody. 

 • dlugosc: 

  240

 • dlugosc_calkowita: 

  240

 • kolor: 

  Black

 • material: 

  Silicone

 • produkcja: 

  Chiny

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...