Realizacja zamówienia: 10 dni
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: nmc

Love Throb Purple to wspaniałe kulki analne, które w bardzo łatwy sposób możesz przymocować do podłoża i cieszyć się wyjątkowym pięknem pieszczot analnych!

Wyjątkowość kulek analnych Love Throb Purple polega przede wszystkim na fakcie, że są one idealne zarówno dla początkujących fanów stymulacji odbytu, jak i doświadczonych użytkowników gadżetów tego typu. Ulokowane na dildo koraliki są różnej wielkości, a ich ułożenie pozwala na stopniową intensyfikację oraz pełną kontrolę doznań.

Fioletowy, zmysłowy kolor tego gadżetu podgrzeje atmosferę w każej sypialni, tym bardziej, że kulki analne Love Throb Purple to produkt idealny nie tylko dla par, ale również singli, ceniących sobie indywidualne podróże poza granice świata dotychczas znanej rozkoszy.

Gra wstępna może być jeszcze wspanialsza, bowiem odpowiednia stymulacja tej strefy erogennej to szansa na niepowtarzalny orgazm również dla mężczyzn. Wykorzystanie prostaty i jej odpowiednia stymulacja pozwala znacząco spotęgować moment szczytowania i towarzyszącą mu przyjemność.

Wystarczy użyć optymalnego lubrykanta na bazie wody, a pieszczoty mogą być niezwykle przyjemne i bardzo komfortowe. Odpowiedni poślizg jest niezwykle istotny, aby odczucia spowodowane stymulacją odbytu były jeszcze bardziej rewelacyjne!

Podstawka kulek analnych Love Throb Purple ma charakter przyssawki i pozwala umocować gadżet na płaskiej powierzchni zgodnie z upodobaniami i potrzebami.

Produkt wykonany jest z przyjemnego w dotyku materiału, który jest bezpieczny dla ciała, organizmu i zdrowia.

Całkowita długość Love Throb Purple to 17.8 cm!

 • dlugosc: 

  178

 • dlugosc_calkowita: 

  178

 • kolor: 

  Purple

 • material: 

  PVC

 • produkcja: 

  Chiny