Realizacja zamówienia: 48 godziny
Koszt wysyłki od: 6.80 PLN
Producent: toyjoy

Girly Giggle Love Balls Soft Pink to wyjątkowe kulki analne, które, dzięki znajdującym się na nich wypustkom, gwarantują niespotykanie intensywną rozkosz!

Intrygujący świat analnych uniesień kusi swoją tajemniczością oraz zmysłowością. Wiele osób myśli o rozpoczęciu tego rodzaju przygód, a ci, którzy już się zdecydują, nie chcą przestać. Dlaczego? Głównie dlatego, że okolice odbytu to świetna strefa erogenna, której stymulacja pozwala osiągnąć niezwykłe doznania.

Niesamowite w przypadku stymulacji odbytu jest to, że swoją szansę na wybitnie piękny orgazm mogą w niej znaleźć przedstawiciele obojga płci. Kobiety będą absolutnie zachwycone takim rozwiązaniem i przyjemnością, jaka płynie z korzystania z Girly Giggle Love Balls Soft Pink, natomiast mężczyźni mogą osiągnąć wyjątkowy orgazm poprzez stymulację prostaty.

Wyjątkowość Girly Giggle Love Balls Soft Pink wynika z faktu, że są to kulki analne wyposażone w wypustki, znacznie potęgujące odczuwane doznania. Dzięki tej niestandardowej powierzchni, stymulacja okolic analnych staje się o wiele bardziej intensywna, a co za tym idzie – po prosty przyjemniejsza.

Ich właściwości czynią z kulek analnych Girly Giggle Love Balls Soft Pink produkt uniwersalny. Swoje zastosowanie znajdzie zarówno w przypadku masturbacji, indywidualnej podróży w świat wyjątkowego orgazmu, jak i podczas wspólnych uniesień wypełnionych namiętnością.

Girly Giggle Love Balls Soft Pink to kulki analne, które są szansą na nieprawdopodobnie zmysłowe chwile. Odpowiedni lubrykant to szansa na ogromny komfort i nową jakość życia seksualnego!

Dwie różowe kulki analne z wypustkami oraz bardzo wygodnym uchwytem, dzięki czemu można doskonale kontrolować zabawę i sprawnie zapewnić sobie rozkosz.

 • baterie_w_zestawie: 

  NO

 • jednodotykowy_przycisk: 

  NO

 • kolor: 

  Pink

 • material: 

  PVC

 • produkcja: 

  Chiny

 • wielofunkcyjny: 

  NO

 • wodoodporny: 

  YES

 • zdalnie_sterowany: 

  NO