Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 6.80 PLN
Producent: ODECO

Odeco Kulki waginalne O-Ball - Pink/White

Niezwykłej urody kulki gejszy, które sprostają wymaganiom nawet najbardziej wybrednego użytkownika. Wykonane według najwyższych standardów jakościowych UE, są trwałe, jedwabiście gładkie, łatwe w użyciu i utrzymaniu w czystości, w pełni bezpieczne dla organizmu. Są idealnym prezentem dla ukochanej i jednocześnie dowodem na to, że zależy nam na zachowaniu przez nią pełni zdrowia. Pamiętajmy o tym, że trening mięśni Kegla to nie tylko doskonała profilaktyka przeciw wielu kobiecym przypadłościom, ale też sposób na wzmocnienie mięśni pracujących podczas stosunku. Dzięki nim doznania mogą okazać się o wiele intensywniejsze dla obojga partnerów.

 

Specyfikacja:

  • Długość: 167mm, średnica 36mm
  • W pełni wodoodporne
  • Wykonane z silikonu jakości medycznej
  • Produkt Spełnia Europejskie standardy jakości i bezpieczeństwa
  • Używać i czyścić tylko z lubrykantami na bazie wody.

Napisz opinię
2015-05-21 19:38:41 - terenia

doskonałe do ćwiczeń m. Kegla, łatwe w higienie, nie podrażniają. Polecam wszystkim paniom

2016-02-13 08:22:44 - Justyna

Bardzo fajne kulki. Estetycznie wykonane i przyjemne w dotyku. Nadają się do gry wstępnej, jak również ćwiczeń mięśni Kegla. Polecam.

2016-06-30 16:18:08 - Justyna

Kulki zapewniają przyjemność i pomagają pracować nad mięśniami Kegla. A to przydaje się każdej kobiecie. Do tego produkt w rozsądnej cenie. Świetny.

2017-01-19 16:20:01 - Hania

Niepozornie wyglądające kulki, które okazują się bardzo praktycznym dodatkiem. Można ćwiczyć mięśnie, ale również skorzystać podczas wspólnej zabawy z partnerem.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...