Realizacja zamówienia: 10 dni
Koszt wysyłki od: 6.80 PLN
Producent: dream toys

Xskin 6 PVC Dong – Flesh to kapitalne dildo, które udowodni Ci, że istnieją zupełnie inne, lepsze wymiary rozkoszy!

Cielisty kolor prawdziwego penisa, doskonały kształt wraz z uwzględnieniem charakterystycznych dla potężnej erekcji żyłek i wypukłości, optymalny rozmiar oraz niezwykle przyjemny w dotyku materiał PVC – to wszystko sprawi, że czekają Cię doznania jak ze snów, niczym w ramionach najlepszego z kochanków!

Dildo dla kobiet... i nie tylko! Xskin 6 PVC Dong to szansa dla miłośników gadżetów erotycznych obojga płci – od teraz w każdej chwili możesz zagwarantować sobie nieprawdopodobną ekstazę!

Dzięki temu, dildo Xskin 6 PVC Dong to fenomenalny kompan wspólnych igraszek i zabaw we dwoje. Jeśli marzą Wam się jeszcze bardziej sensualne i namiętne zbliżenia, pełne pożądania i namiętności, nie mogliście trafić lepiej. Wasza gra wstępna ma szansę przeżyć najprawdziwszy renesans i rozpalić Wasze zmysły do czerwoności!

Oczywiście, dildo Xskin 6 PVC Dong to również szansa na kapitalne chwile w samotności – dzięki temu wyjątkowej jakości gadżetowi erotycznemu masturbacja może stać się niebywale intensywna!

Do złudzenia przypominające prawdziwego, silnego członka dildo pomoże Ci w uzyskaniu erotycznej niezależności, gdyż od teraz nie musisz przejmować się nikim innym – najwyższy czas zadbać o własne doznania i zagwarantować sobie nieprawdopodobnie zmysłowe przeżycia!

Całkowita długość dildo Xskin 6 PVC Dong to 15 cm, dzięki czemu równie doskonale sprawdzi się w przypadku początkujących miłośniczek oraz miłośników gadżetów erotycznych tego typu.

Sugerujemy dobór odpowiedniego lubrykanta na bazie wody, dzięki któremu pieszczoty będą jeszcze bardziej przyjemne – wśród naszej oferty z pewnością odnajdą Państwo produkt w pełni spełniający potrzeby i wymagania.

 • dlugosc: 

  130

 • dlugosc_calkowita: 

  130

 • kolor: 

  Flesh

 • material: 

  PVC

 • produkcja: 

  Chiny