Realizacja zamówienia: 10 dni
Koszt wysyłki od: 6.80 PLN
Producent: dream toys

Xskin 5 PVC Dong to zmysłowe dildo dla kobiet ceniących sobie nieprawdopodobne wrażenia!

Dildo dla kobiet Xskin 5 PVC Dong kształtem i strukturą do złudzenia przypomina prawdziwego penisa, który zrobi wszystko, co w jego mocy, aby zagwarantować Ci kapitalne chwile wypełnione namiętnością.

Jest to gadżet erotyczny dla niezależnych kobiet, które mogą sobie zapewnić niebywałe doznania w każdej chwili. Xskin 5 PVC Dong to nie tylko najlepszy przyjaciel wszystkich dam, ale również znakomity towarzysz gier wstępnych, dzięki czemu wspólne chwile we dwoje mogą być nieopisanie namiętne.

Zmysłowy, różowy kolor dildo dla kobiet Xskin 5 PVC Dong pomoże Ci rozpalić zmysły do czerwoności i bez dwóch zdań doskonale wpisze się w krajobraz Waszej sypialni!

U podstawy tego niezwykłego gadżetu erotycznego znajdują się jądra, które nie tylko wzmagają poczucie realizmu, ale dodatkowo umożliwiają ulokowanie Xskin 5 PVC Dong na płaskiej powierzchni. Zapewni Ci to pełną kontrolę nad dildo i jeszcze przyjemniejsze doznania!

Jeśli kiedykolwiek marzyła Ci się niezależność i możliwość zagwarantowania sobie rozkoszy w każdej chwili, od teraz masz szansę sama decydować, kiedy Twój osobisty kochanek doprowadzi Cię do orgazmu!

Dildo dla kobiet Xskin 5 PVC Dong to doskonały gadżet także dla początkujących miłośniczek tego typu stymulacji. Niech nie zmyli Cię jednak jego niepozorny wygląd – Xskin 5 PVC Dong to doskonały kochanek, z którym samotne podróże w świat niebywałej rozkoszy będą jeszcze bardziej zmysłowe i namiętne!

Xskin 5 PVC Dong to 11 cm czystej, przepięknej przyjemności!