Realizacja zamówienia: 10 dni
Koszt wysyłki od: 6.80 PLN

Basic Essentials Tapered Probe to korek analny o unikalnych kształtach, dzięki którym stymulacja odbytu prowadzi do jeszcze piękniejszej ekstazy!

Rynek gadżetów erotycznych obfituje w korki analne o różnych kształtach, rozmiarach i właściwościach, jednak Basic Essentials Tapered Probe to absolutnie unikalny produkt dla prawdziwych koneserów pieszczot o charakterze analnym. Dzięki temu niezwykłemu produktowi, od tej chwili Twoje życie seksualne może znaleźć się na zupełnie nowym poziomie!

Korek analny Basic Essentials Tapered Probe to Twoja wielka szansa na tak intensywne doznania, że ciężko to sobie nawet wyobrazić! Ekstaza, jaką możesz osiągnąć podczas upojnych nocy z tym fenomenalnym gadżetem erotycznym jest nieporównywalna z niczym, co znałeś lub znałaś do tej pory!

Piękno stymulacji odbytu wynika w olbrzymiej mierze z faktu, że przynosi ogrom satysfakcji seksualnej zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Korek analny Basic Essentials Tapered Probe to produkt unisex, zatem doskonale sprawdza się w przypadku miłośników pieszczot analnych obojga płci.

Czyni to z Basic Essentials Tapered Probe fantastycznego towarzysza nie tylko masturbacji i indywidualnych podróży w nowy wymiar ekstazy, ale również doskonałego kompana wspólnych zabaw we dwoje. Decydując się na korek analny Basic Essentials Tapered Probe powinniście mieć świadomość, że odmieni Wasze erotyczne zbliżenia i przewróci łóżkowe pieszczoty do góry nogami!

Jeśli marzy Wam się seksualna rewolucja i kompletnie nowy jakość zmysłowych chwil we dwoje, Basic Essentials Tapered Probe to idealne rozwiązanie.

Jego kształt umożliwia stopniowe pokonywanie kolejnych barier, co sprawia, że Basic Essentials Tapered Probe sprawdza się również w przypadku początkujących miłośników stymulacji odbytu.

Korek analny Basic Essentials Tapered Probe został wyprodukowany z materiału PVC, jest w kolorze neutralnej, a jego długość to 16 cm.

Sugerujemy dobór odpowiedniego lubrykanta na bazie wody, dzięki któremu każdy użytkownik gadżetów erotycznych wysokiej jakości może zagwarantować sobie właściwy komfort – na stronie naszego sklepu z pewnością odnajdą Państwo optymalny produkt tego typu.

 • baterie_w_zestawie: 

  NO

 • dlugosc: 

  160

 • jednodotykowy_przycisk: 

  NO

 • kolor: 

  Black

 • material: 

  PVC

 • produkcja: 

  Chiny

 • wielofunkcyjny: 

  NO

 • wodoodporny: 

  NO

 • zdalnie_sterowany: 

  NO