Realizacja zamówienia: 10 dni
Koszt wysyłki od: 6.80 PLN
Producent: dream toys

Bootyfull Xtra Small – niewielki korek analny o charakterze unisex, który doskonale sprawdzi się przede wszystkim w przypadku początkujących fanów pieszczot analnych!

Wykorzystanie tych niezwykle wrażliwych stref erogennych znajduje coraz więcej fanów i zwolenników, a Bootyfull Xtra Small to doskonały gadżet erotycznych dla osób, którym marzy się dołączenie do tego grona szczęśliwców. Wynika to w dużej mierze z jego skromnych rozmiarów, idealnych dla niedoświadczonych użytkowników – jeśli marzy Ci się zmysłowa stymulacja, realizująca Twoje potrzeby, ten plug analny jest dla Ciebie idealny.

Kształt Bootyfull Xtra Small pozwala na utrzymanie stuprocentowej kontroli nad osiąganą przyjemnością, więc jeśli chcesz stopniowo przekraczać pewne granice i systematycznie rozwijać swoje umiejętności w zakresie analnej rozkoszy, wybór jest naturalny i bardzo łatwy.

Niespełna dziewięć centymetrów rozkoszy, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn! Kobiety posiadają czułe i wrażliwe strefy intymne, dzięki czemu doznania mogą być niepowtarzalne, natomiast w przypadku facetów w grę wchodzi stymulacja prostaty, potęgująca orgazm i sprawiająca, że moment szczytowania jest niezapomniany.

Ten rewelacyjny gadżet erotyczny o charakterze unisex to szansa dla par, które marzą o wprowadzeniu pewnych urozmaiceń do swojej sypialni – jeśli zatem marzy Ci się jeszcze wspanialsza gra wstępna i rozkosz, o jakiej obydwoje nawet nie śniliście, Bootyfull Xtra Small został wyprodukowany z myślą o Tobie!

Również indywidualiści oraz single, skuszeni perspektywą samotnego odkrywania własnych granic i poznania nowego wymiaru przyjemności, otrzymają od korka analnego Bootyfull Xtra Small szansę na wyjątkowe doznania.