Realizacja zamówienia: 10 dni
Koszt wysyłki od: 6.80 PLN
Producent: dream toys

Menzstuff Ribbed Torpedo Dong to czarny korek analny, który spełni najskrytsze sny koneserów penetracji odbytu!

Wiele jest na rynku gadżetów erotycznych, które pomagają ludziom zwiększyć skalę osiąganej przyjemności, jednak korek analny Menzstuff Ribbed Torpedo Dong jest absolutnie wyjątkowy. Przede wszystkim ze względu na fakt, że możesz dzielić się radością ze swoim partnerem lub partnerką, gdyż jest to produkt unisex.

Zakres funkcjonalności większość obecnych na rynku gadżetów erotycznych jest dość dobrze wyprofilowany – są produkty dedykowane kobietom oraz takiej, z których walorów korzystają mężczyźni. Jednak korek analny Menzstuff Ribbed Torpedo Dong jest inny, ponieważ odbyt to w obu przypadkach kapitalnie uwrażliwiona strefa erogenna.

 • Kobiety kochają tego rodzaju stymulację, gdyż właśnie dzięki niej mogą przeżywać wypełnione namiętnością zmysłowe chwile, podczas której mają do czynienia z niespotykaną dotychczas przyjemnością.
 • Faceci zaś, dzięki stymulacji prostaty, gwarantują sobie możliwość osiągnięcia niebotycznego orgazmu – moment szczytowania z korkiem analnym Menzstuff Ribbed Torpedo Dong to coś, czego nie zapomina się naprawdę długo.


Dzięki temu, zatyczka analna Menzstuff Ribbed Torpedo Dong to doskonały kompan nie tylko podczas zmysłowych i namiętnych samotnych chwil pełnych niebywale intensywnych wrażeń, ale również w trakcie gier wstępnych i wspólnych zabaw!

Korek analny Menzstuff Ribbed Torpedo Dong został wyprodukowany z materiału silikonowego, gwarantującego bezpieczeństwo dla organizmu i miły dotyk.

Jego całkowita długość to 11 cm, a unikalny i niepowtarzalny kształt to szansa na wyjątkowo intensywną i przyjemną penetrację.


Dobór odpowiedniego lubrykanta pomoże Państwu uzyskać wspaniały komfort, dzięki któremu użytkowanie korka analnego Menzstuff Ribbed Torpedo Dong będzie kojarzyło się tylko i wyłącznie z ekstazą. W naszej ofercie każdy pasjonat gadżetów erotycznych znajdzie dla siebie odpowiedni lubrykant na bazie wody.

 • dlugosc: 

  110

 • dlugosc_calkowita: 

  110

 • kolor: 

  Black

 • material: 

  Silicone

 • produkcja: 

  Chiny