Realizacja zamówienia: 10 dni
Koszt wysyłki od: 6.80 PLN
Producent: dream toys

Menzstuff Tiny Head Red – wspaniały korek analny wykonany w sposób, który zapewni niezwykle silne doznania zarówno kobietom, jak i panom!

Stosunkowo niewielki rozmiar korka analnego Menzstuff Tiny Head Red to szansa na doskonałą stymulację również dla początkujących nowicjuszy, dopiero wkraczających w świat igraszek analnych. Wystarczy odpowiednia ilość właściwego lubrykanta na bazie wody, żeby zapewnić sobie rewelacyjny poślizg oraz komfort – w ten sposób stymulacja odbytu będzie nieprawdopodobnie przyjemna!

Korek analny Menzstuff Tiny Head Red kształtem do złudzenia przypomina męskiego członka, czyniąc ten gadżet erotyczny jeszcze wspanialszym. Zmysłowa czerwień produktu jest natomiast niepowtarzalną szansą na podkręcenie atmosfery namiętności w Waszej sypialni.

Menzstuff Tiny Head Red to gadżet erotyczny o charakterze unisex, więc z jego wyjątkowych właściwości z przyjemnością skorzystają również mężczyźni. A warto zauważyć, że nie wszyscy zdają sobie sprawę, jak potężny orgazm może wywołać stymulacja prostaty – fani tego rodzaju uniesień nie wyobrażają sobie życia seksualnego bez takich pieszczot!

Właśnie dlatego korek analny Menzstuff Tiny Head Red sprawdza się nie tylko w przypadku indywidualnych przygód analnych, podczas których czeka na Ciebie nieopisana rozkosz! Również gra wstępna stanie się znacznie bardziej intensywna i niezapomniana, więc jeśli marzy Wam się prawdziwa rewolucja w sypialni i jeszcze przyjemniejsze zbliżenia, ten gadżet erotyczny może być najlepszym wyborem!

U podstawy korka analnego Menzstuff Tiny Head Red znajduje się bardzo wygodny uchwyt, który gwarantuje nie tylko pełną kontrolę nad pieszczotami, lecz ponadto pozwala ulokować produkt na płaskiej powierzchni i prowadzić wyjątkowo komfortową stymulację!

Długość gadżetu erotycznego od Dream Toys to 9.5 cm!